Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » Klaus Matefi sátánizmust akar?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Klaus Matefi sátánizmust akar?
honfi
  Válasz | 2008. február 21. 22:42 | Sorszám: 20
Az asztrológia ugye a bolygók állásából von le a születö egyénre következtetéseket. Én ezt badarságnak tartom. Nem világos, te mit gondolsz róla.
Más égi jelek az üstökösök, csillagképek stb. Ezek fizikai hatása az emberi társadalomra szintén badarság az én szememben. Te valamiféle kozmikus összefüggésekröl beszélsz, ami nem tudom micsoda. Nem írod le világosan, hogy a fentiek, vagy valami más.
Mert az odáig tiszteletre méltó dolog, ha összeállítod, mikor milyen égimechanikai konstellációk inspirálhatták az embereket valamely vallásos magyarázatokra. De ha ezekben pl. az Isten kezét látod, s azt akarod bizonygatni, akkor érdektelen számomra a dolog.
A pozitív esetben már javasoltam, hogy valami szimulációs programokkal kellene az égi jeleket elöállítanod s terjesztened, világosabb lenne, miröl is beszélsz. Ilyen program annyi van, mint égen a csillag.
Előzmény: 19

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola