Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » Klaus Matefi sátánizmust akar?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Klaus Matefi sátánizmust akar?
honfi
  Válasz | 2008. február 28. 11:22 | Sorszám: 51
Arról szerintem senkit nem kell meggyöznöd, hogy az asztrológia és a vallások között lehetnek kapcsolatok.


Nem akartam elvinni a fonalat, csak annak abszurditására akartam rámutatni, hogy ma a világsajtóban állandóan "feltételezett" terroristákról beszélnek, bár a feltételezés alapja legtöbbször annyi, hogy Allah hosszúra növesztette a szakállát.
Tehát a feltételezések nem lehetnek légbölkapottak.
A globalizáció és a globalizmus között pedig különbséget kell tenni. A globalizációba belefér egy fenntartható demokratikus világállam, a globalizmusba, a töke internacionális diktatúrájába viszont nem, az elpusztítja utódainkat.

Még mindig nem értem azonban, mit akarsz elérni az adattömegek fórumokon történö ismertetésével, szerintem senki se ér rá, azokat elemezni. Szakkönyvben öszze lehet írni azon néhány ember stámára, akik veszik a fáradságot hozzá.
A fórumokba egyszerüen kommentált csillagtérképeket kellene betenni, amiböl te levezetsz valamiféle állításokat.

Előzmény: 50

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola