Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » Klaus Matefi sátánizmust akar?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Klaus Matefi sátánizmust akar?
Klaus Matefi
  Válasz | 2008. február 28. 15:58 | Sorszám: 52
Idézet:
Arról szerintem senkit nem kell meggyöznöd, hogy az asztrológia és a vallások között lehetnek kapcsolatok.

Ezt nem így tapasztaltam a több, mint három éves fórum-pályafutásom alatt. Amint a vallások misztériumainak kozmikus kapcsolatait kezdtem tárgyalni, akkor vagy ezt a kapcsolatot vonták kétségbe sokáig, vagy az asztológia tudománytalanságára igyekeztek terelni a figyelmet...

Idézet:
Még mindig nem értem azonban, mit akarsz elérni az adattömegek fórumokon történö ismertetésével, szerintem senki se ér rá, azokat elemezni. Szakkönyvben öszze lehet írni azon néhány ember stámára, akik veszik a fáradságot hozzá.

Azt, hogy ki ér rá és ki nem, azt szerintem ne mi döntsük el. Akiket érdekel a táma, azok fordítanak rá időt. Ne felejtsd el, hogy egy nyilvános fórumnak lényegesen több a passzív, nem regisztrált olvasója, mint az aktív.

Folyamatban van részemről egy átfogó témájú könyv elkészítése, de ehhez idővel majd támogatókat, ill. kiadókat szeretnék megnyerni, hisz manapság egy könyvkiadás saját zsebből kész ráfizetés. Csak a kiadók és a boltok nyerhetnek rajta..., a szerző általában deficittel zárja a vállalkozást. Már pedig az ember nem azért kutat és dolgozik éveken keresztül, hogy szellemi terméke következményeként mások tollasodjanak. Ezért, ha nem lelnék támogatókra, úgy a fórumokon történö aktívitásomat fogom számottevően fokozni, hogy minél több emberhez eljuthassanak a kutatási eredményeim.

Idézet:
A fórumokba egyszerüen kommentált csillagtérképeket kellene betenni, amiböl te levezetsz valamiféle állításokat.

Ezeket az asztrológiában radix-ábráknak nevezik, melyekkel már itt is találkozhatsz ebben a topicban. Szándékosan mutattam be i.sz. 23-36-ig terjedő időszakot figyelembe véve a peszách ünnepekhez kapcsolódó radix-ábrákat, hogy a hozzáértők láthassák, hogy mennyire egyértelmű az általam felfedezett kozmikus kereszt szerepe. A laikusoknak persze nem mond feltehetően sokat...

Előzmény: 51

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola