Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » A főcenzor kirohanásai. (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A főcenzor kirohanásai.
makkosi
  Válasz | 2003. december 31. 11:23 | Sorszám: 26
Ezt a Hír TV fórumán olvastam....

"pengefal írta:
Az MSZP-frakció fontolgatja, hogy februárban parlamenti vizsgálóbizottság létrehozását kezdeményezi a Schlecht Csaba ügyében.
(Foráss: ma.hu)"

És egy hozzászóló véleménye az előbbi hírre:

"Nem semmi... A várható forgatókönyv pedig az alábbi is lehet:

Feltehetően Werber úrelvtárs már megszervezte a középkori alkimisták reinkarnálását is annak érdekében, hogy az olajoshordóban található hamuból újra szintetizálják a "koronatanú" által bevallottan elégetett bizonyítékokat.....

Pontosabban:

- Talán már meg is vannak az "eredeti faxok"!! Ugyanis az adócsaló német-magyar útlevélmásolat-közvetítő már valószínűleg Juszt László kamerája előtt -karácsonyi megtérés képpen- bevallotta, hogy csak a Fidesz-től való "félelmében" nyilatkozta az ősszel azt, hogy elégette az eredetieket!

- A balos média is készen áll:

- A Népszava csak a megfelelő időpontra vár a Schlecht Csaba bűnösségét igazoló eredeti, tehát megdönthetetlen bizonyítékok közlésével;

- A Népszabadsághoz pedig elképzelhetően eljutott egy Simicska Lajos által közvetitett kézírásos Polt Péter "emlékirat", melyben a főügyész kifejezi csalódottságát a Fideszben és megbánja, hogy évekig fedezte a Schlecht-ügyben "kenyéradó gazdáját" és nemkülönben a közpénzköltési ügyekben egyszemélyben tüntette el a bizonyítékokat. Egyben kinyilatkoztatja, hogyKeller Lászlónak tisztelebeli (Honoris Causa) Dísz-Ügyészi cím járna...

- A Werber-Jugend már készülődik az újabb utcai harcokra, miközben Újhelyi István & Co. már szerkeszti az új kék-füzetet, melyet Magda Marinko és a Viszkis börtönvallomásai szinesítenek " Schlecht Csaba társa voltam" és "Simicska volt a tipp-adó" címmel....

green
  Válasz | 2003. december 30. 14:24 | Sorszám: 25
Aktív Jobbikosként szeretnék mindenkit kérni, hogy nézze meg a www.jobbik.hu oldalt. Foglalkoztunk Szász Károllyal és Polt Péterrel is. Az APEH mai vezetéséről, komisszár elnökéről különösen meg van a véleményünk. A legtöbbször azonban nem jelenik (jelenhet?) meg a médiában álláspontunk.
MarcoP
  Válasz | 2003. december 30. 12:22 | Sorszám: 24
"A Maszop azért nyert, mert sikeresen tudta felkelteni az emberekben az irigység és a fenyegetettség démonát.
Ha az ellenzék arra játszik, hogy tényekkel, az életkörülmények romlásával meg lehet győzni az embereket, csúnyán pofára eshet."

Pontosan így van. Óriási volt a különbség az MSZP kormány és a Fidesz kormány között a Fidesz kormány javára. Hornék alatt békeidőben példátlan módon 20%-ot esett az életszinvonal két év alatt, Orbánék alatt viszont folyamatosan emelkedett. Ha csak ez számitott volna, 90% a Fideszre szavaz.

Lendvaiék azzal nyertek, hogy folyamatos és gátlástalan rágalmakkal és mocskolódásokkal gyűlöletet tudtak szítani a jobboldal ellen. Olyan gyűlöletet, hogy az emberek már a saját érdeküket sem tudták figyelembe venni, annyira fontos volt nekik, hogy ne "a fiuk" nyerjenek.

Most is erről van szó. Ahogy egyre rosszabbodnak a körülmények, egyre inkább lelepleződnek az üres igéretek, a mindent elárasztó korrupció, megint a gyűlölet felkeltésével próbálnak felszinen maradni. És ha az ellenzék hagyja, sikerülni is fog nekik!

Ritter
  Válasz | 2003. december 30. 12:05 | Sorszám: 23
Meine Herren!!Hallgassanak egy konspiracioban megoszult emberre..Egesz biztos hogy a jobbik es a Fidesz kozott van egy paktum,a legfelsobb vezetesben,nem a mezitlabasok tudtaval,hogy a valasztasig es talan az alatt is egymas vizet ne zavarjak..Ha ez nem volna akkor a jobbik mar tamadott volna olyan dolgokat is amiket mi a jobboldal csinaltunk..Perdsze neha tesznek olyan mozdulatokat,de ez elore koerografalt.Az a ghyanum hogy a jobbik a Fidesz Sturm Abteilungja..Remelem kesobb a vezer kepletesen nem fpg Rohm sorsara jutni..
eszbei
  Válasz | 2003. december 30. 11:57 | Sorszám: 22
Amúgy: érdemes volna alaposan, de tényleg alaposan elgondolkodni ki is ez a hölgy.
Az MSZP parlamenti frakcióvezetője. A párt nevében beszél/t/. És azt követelte, mint egy politikai szervezet vezetője, hogy a MÁSIK FÜGGETLEN HATALMI ÁG, az igazságszolgáltatás mit tegyen vagy mit ne.
Kommunista pártirányítás.
Magyarország ezt lenyeli, az is aki itt Sipánkázik.
Úgyhoy hagyjuk a fideszizélést /híg lé lett/ a jobbikozás /nem csira, mag még/ és csomagoljunk.
Nekik.
eszbei
  Válasz | 2003. december 30. 11:53 | Sorszám: 21
""Egyébiránt a Jobbik szerintem is foglalkozhatna többet a PSZÁF és Polt körüli ügyekkel. ""

Hát persze!
Hányan vannak?
Ki és mivel kaszálja éppen a csalánt, he?

eszbei
  Válasz | 2003. december 30. 11:51 | Sorszám: 20
"". Korlátolt ostoba banda az is... ""

Melyik nem az, he?
Válasz: Szerb Radikális Párt. Mert sikeres.

RES PUBLICA
  Válasz | 2003. december 30. 10:00 | Sorszám: 19
Azért azt se felejtsük el, hogy a kormányon lévő Fidesz Tv elnöknek Friderikuszt szánta....

/a jó memória nem szerencsés a Fidesszel kapcsolatban.../

vörös sárkány
  Válasz | 2003. december 30. 09:15 | Sorszám: 18
Először is: Lendvainak sosem volt esze (csak hátborzongató mimikája, meg gesztusai), így nem tud mi elmenni.
Másodszor: És akkor mi van, ha "a Fidesz véd és dacszövetséget szervezett többek között a köztársasági elnök, a Legfőbb Űgyész és a PSZÁF elnök bevonásával"???
Csak eltanulták a komcsiktól, hogy kell ezt csinálni.
k.o.
  Válasz | 2003. december 30. 00:06 | Sorszám: 17
"Én már csak abban bízom, hogy vesztünk az EU választásokon, az talán kijózanító pofon lesz"

Az én prognózisom:
A Fidesz tábora nagyon lasan apadni kezd az uniós választásokig,esetleg stagnál.De ez még mindíg elég lesz ahhoz,hogy megnyerjék.Az pedig ahhoz,hogy jó fideszes módra qrvára elbízzák magukat...

k.o.
  Válasz | 2003. december 30. 00:04 | Sorszám: 16
Egyébiránt a Jobbik szerintem is foglalkozhatna többet a PSZÁF és Polt körüli ügyekkel.
k.o.
  Válasz | 2003. december 30. 00:03 | Sorszám: 15
Igen ám,csakhogy Kondor mellett a Jobbik szervezett tüntetést,pedig ő is a Fidesz kinevezettje.
GM
  Válasz | 2003. december 29. 23:37 | Sorszám: 14
De a Jobbik is hallgat. Úgy látszik neki a PSZÁF meg Polt nem téma, csak azért, mert a Fidesz kinevezettjei. Pedig Szász melletti kemény kiállás és a diktatúra kiépítésének kemény ostorozása sok szavazatot hozhatna nekik. Korlátolt ostoba banda az is...
GM
  Válasz | 2003. december 29. 23:26 | Sorszám: 13
Persze, ezt már több, mint egy éve megírtam a MN-ben, de ezek nem látják. Én már csak abban bízom, hogy vesztünk az EU választásokon, az talán kijózanító pofon lesz...
Rogerius
  Válasz | 2003. december 29. 23:24 | Sorszám: 12
>>A baj csak az, hogy a politikai ellenfelek csak törlik magukról a sarat és nem kérdezik meg az elvtársnőt, hogy elment az esze talán?

Szerinted ez kérdés lehet,mert egy józan-ép eszü ember ezt a kérdést fel se teszi, ugyanis ez már Veér dr. nehéz esetei közé kéne tartózzon.

zividivi
  Válasz | 2003. december 29. 23:23 | Sorszám: 11
Nem tételezek fel Orbánról már semmit. Azt sem, hogy valóban az ország sorsa érdekli.

De a politikusok viselkedése arra enged következtetni, hogy még nem döntötte el a világhatalmi csúcsszerv, miféle "rendszerváltást" akar életbeléptetni. És a csicskások most nyalnak kicsit ide is, meg oda is, amíg meg nem kapják a végső ukázt.

GM
  Válasz | 2003. december 29. 23:23 | Sorszám: 10
Legutóbbi interjúja a HírTV-ben is elég lehangoló volt.

És unalmas. Egyértelmű, hogy ezzel a "mérsékelt", "szimpatikus" kinézettel akar szavazatokat szerezni, ami biztos bukás:

1. Nem azért utálják a szoci szavazók, amiért olyan amilyen, hanem azért, mert elhitték, amit róla mondtak. Tehát ezek a dolgok tulképpen független attól, hogy mit csinál.

2. Ezzel a hozzáállással viszont sohasem tudja eljuttatni a szoci szavazókhoz, hogy tulképpen milyen a kedvenc pártjuk. Egyértelműen és egyszerűen kell fogalmazni: "lopnak", "csalnak", "diktatúrát építenek" stb. Ezt értik.

MarcoP
  Válasz | 2003. december 29. 23:23 | Sorszám: 9
"akik Simicska APEH-jével jönnek, holott azóta többszörösére nőtt a célzott vizsgálatok száma."

Pontosan ez az egetverő pofátlanság, ami dühíti az embert! Simicska APEH-jéről a legcsekélyebb vádat sem tudták megalapozni, nem volt hosszú bájtok észjakája, nem volt semmi. Most viszont a MN cikke szerint mintegy 400 célzott vizsgálatot hajtott végre az APEH politikai megrendelésre.

És egyszerüen nem értem, hogy hogyan lehet ilyen egetverő pofátlanságokat szó nélkül hagyni?

k.o.
  Válasz | 2003. december 29. 23:21 | Sorszám: 8
"Ehelyett a gázáremelésről és a forintárfolyamról beszélnek a diktatúra kiépítése közben."

Úgy vélik,hogy ezzel lehet megnyerni a jó népet.Pedig ez szvsz baromság.
Makacsul tartja magát a jobboldalon az a nézet,hogy a Maszop szavazói hasszavazók.
Pedig ez nem igaz.Az MSZP nem az ígéretekkel vette meg a szavazatokat.Épeszű ember nem vette komolyan azokat,és sokkal kevesebb a "hülye proli" ebben az országban,mint azt sok jobboldali gondolja.
A Maszop azért nyert,mert sikeresen tudta felkelteni az emberekben az irígység és a fenyegetettségérzet démonát.
H az ellenzék arra játszik,hogy tényekkel,az életkörülmények romlásával meg lehet győzni az embereket,akkor csúnyán pofára eshet.

GM
  Válasz | 2003. december 29. 23:15 | Sorszám: 7
Hatalmas nemzetközi és hazai botrányt kéne csapni. Pont mint a "szabotőr imperialista bérencek" szöveg. Ehelyett a gázáremelésről és a forintárfolyamról beszélnek a diktatúra kiépítése közben. Hagyták elpofátlanodni az MSZP-t, akik Simicska APEH-kével jönnek, holott azóta többszörösére nőtt a célzott vizsgálatok száma.
MarcoP
  Válasz | 2003. december 29. 23:04 | Sorszám: 6
Rossz szándékot azért nem feltételezek róla, csak mamlaszságot. Lehet, hogy valaki megint bemesélte neki a mérsékletesség előnyeit a középső szavazók megnyerése céljából.
Érdekes, hogy Lendvaiék sosem akarják mérsékletességgel megnyerni a középső szavazókat!
Legutóbbi interjúja a HírTV-ben is elég lehangoló volt. Olyanokat mondott, hogy az egyik fél álláspontjában is van igazság, meg a másikéban is. A két riporter is kínosan feszengett, látszott rajtuk, hogy ennél sokkal többet vártak!
zividivi
  Válasz | 2003. december 29. 23:01 | Sorszám: 5
Én nem tudom, hányféle paktumot éltünk már át, de Orbánt Sorosék elővarázsolták a cilenderből. Aztán ejtették. Később kormányfőt csináltak belőle, majd ismeg ő lett a "szélsőséges" nácijugend legénye. Mosz konszolidálják. Hogy Orbán miért nem únja még ezt a játékot, én nem vagyok a megmondhatója, de neki tudnia kell, mitől ilyen kitartó.
zividivi
  Válasz | 2003. december 29. 22:56 | Sorszám: 4
De, mint látod, Orbán nem réműl meg. Ő tudja, miért!
Turulmadár
  Válasz | 2003. december 29. 22:53 | Sorszám: 3
Persze, Rózsadombi Paktum II., ahogy a HVIM lapja írja, muhaha...
MarcoP
  Válasz | 2003. december 29. 22:52 | Sorszám: 2
Én legalábbis megrémülnék, ha ez a két ember kezdene engem dicsérni. Rögtön utánanéznék, hogy milyen hibát követtem el?

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola