Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Mátrai Márta országgyűlési képviselő levele egy hazug spiclihez

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Mátrai Márta országgyűlési képviselő levele egy hazug spiclihez
MarcoP
  Válasz | 2004. május 26. 11:15 | Sorszám: 9
A pofátlan hazudozás a vérükben van. Mint amikor 3 napig hangoztatta, hogy nem voltam ügynök, aztán kénytelen volt beismerni. Vagy amikor lassan mondták, hogy nem lesz gázáremelés.

Abban viszont igaza van az elöttem szólónak, hogy ez a nyilt levél egy halk suttogáshoz hasonló.
Ott, akkor a válaszában kellett volna hogy keményebbem fogalmazzon Mátrai Márta, el kellett volna mondani, hogy szégyellje magát, mert nemcsak, hazudik, mikor már beismert tényeket, és írásban megjelent kormányhatározatot tagad, hanem még van képe másokat vádolni hazugsággal.

Sajnos a Fidesz kampány nagymértékben ilyen sóhajtások formájában folyik, nem véletlen, hogy az előny egyre csökken!

Szőlővessző u. 3.
  Válasz | 2004. május 26. 10:21 | Sorszám: 8
Mondjuk annyiban persze igazad van, hogy te a helyeden vagy. Ott nem ártasz senkinek legalább a csapataiddal.
Tiborc
  Válasz | 2004. május 26. 08:45 | Sorszám: 7
Kedves Mercurius!
Sajnos ennek a fascesnak van igaza. Úgy beszél, mint a "nagymama", ld. L.I. életrajzát!
Ron Werberi taktika, hazudni, a számla később is ráér.
Tiborc
mpd
  Válasz | 2004. május 26. 08:44 | Sorszám: 6
A falanxban, figyeled?!
Télleg beszarás.
Mecurius, nagy mókamester vagy!!!!!
Ez a nyílt levél annyit ér, mintha odahaza a hátsó udvarban suttogta volna el.
Szőlővessző u. 3.
  Válasz | 2004. május 26. 08:28 | Sorszám: 5
"Csapataink harcban állnak. Mi a helyünkön vagyunk."

Mercurius, te már egészen hülye vagy.

Dexion
  Válasz | 2004. május 26. 08:22 | Sorszám: 4
"Csapataink harcban állnak. Mi a helyünkön vagyunk. "

na most fosok be a röhögéstől mingyá'

mellesleg ajánlom a T. képviselő asszonynak, a parlamentben kell visszavágni
az ilyen utánlövéseke mindenki le..ja

Barnuska
  Válasz | 2004. május 26. 03:37 | Sorszám: 3
Remélem bélyeget nem tett rá MM.Ezeknek annyi erkölcsi érzékük sincs mint a tetünek.A saját pénzéből egyik sem adott egy rohadt buznyákot sem.Vagy ha igen akkor kamatra.
Mercurius
  Válasz | 2004. május 26. 03:18 | Sorszám: 2
Ha jól látom, az egyetlen a mai termésedben, amiért érdemes volt géphez ülböd.

Viszont kihagytad, hogy egy pár héten belül a második fidesz politikust fenyegették meg életveszéleyesen.

Kihagytad, hogy rövid időn belül másodszor érte támadás a soproni fidesz irodat.

Csapataink harcban állnak. Mi a helyünkön vagyunk. De te megtaéáltad-e már a helyed a falanxban ?

Bőrharisnya
  Válasz | 2004. május 25. 22:37 | Sorszám: 1
Ez sem érdekel senkit? Már az utolsókat rugom.
Bőrharisnya
  Válasz | 2004. május 25. 22:09 | Sorszám: 0
Mátrai Márta nyílt levele a miniszterelnökhöz


Tisztelt Miniszterelnök Úr!

Mélyen felháborítottak a parlamentben személyemet sértő szavai. Hétfői interpellációmra adott válaszában többször hazugnak nevezett. Ezzel képviselői és női mivoltomban is megsértett, kioktatott - mindezt e nyílt levélben is kikérem magamnak.

Képviselőként nemcsak jogom, hanem kötelességem is a hatalom birtokosait kérdeznem, számon kérnem. Ezzel bíztak meg a választók. Ennek a kötelességemnek tettem eleget, amikor az Ön fia cége és a Matáv közti lobbiszerződés visszásságait tártam fel. Miniszterelnök úr akkor vesztette el a fejét, amikor elhangzott a kérdés: milyen összefüggés van a fia cégének adott megbízás és a Matávnak kormány által biztosított adókedvezmény között? Nemcsak gorombaságra ragadtatta magát ekkor, hanem - valószínűleg indulatosságának következtében - a már beismert tényeket is eltagadni igyekezett: a százmilliós szerződés tényét is cáfolta. A Matáv és a fia cége közti szerződés léte azonban tény, annak létezését a Matáv is és az Ön fiának cége is elismerte. A Matávnak adott kormányzati adókedvezmény is tény, az erről szóló kormányhatározat megjelent a Miniszterelnöki Hivatal által kiadott Határozatok Tárában.

Tisztelt Miniszterelnök Úr!

Megértem, hogy édesapaként küzd a védhetetlen helyzetbe került fiáért. Ezt megértem és elfogadom. De arra kérem, csak a gyermekéért, és ne annak kormányzati befolyásból gazdagodó lobbicégéért folytasson küzdelmet. A családapai beszélgetésekhez sok türelmet és bölcsességet kívánok, és egyben képviselői méltóságom államférfihoz méltó megbecsülését kérem.

Mátrai Márta
országgyűlési képviselő
Fidesz - Magyar Polgári Szövetség

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola