Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Sajnos a Fidesznek is van újjabb magyarellenes vétke... (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Sajnos a Fidesznek is van újjabb magyarellenes vétke...
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2004. május 26. 11:16 | Sorszám: 45
Én nem hazudok, mert nem állítok.
Bordódy Kristóf
  Válasz | 2004. május 26. 10:04 | Sorszám: 44
A Fidessel ellentétben

Ez sem egészen igaz, ui. számos helyen a petíció és a 2ős állpg. aláírásgyűjtés egyszerre, egy helyen folyik.

Az meg, hogy a Jobbik a pofázáson kívül tesz is valamit (gyüjtöget), a minimum, amit már régen kellett volna tennie. Március 15. óta folyik ui. a gyűjtés a 2ős állpg.-ért. Most május van, annak is a vége.

k.o.
  Válasz | 2004. május 26. 01:44 | Sorszám: 43
"lehetne gyűjtögetni az aláírásokat a kettős állampolgárságért."

Gyűjtögetik...A Fidessel ellentétben...Mercurius koma ép azt tanácsolta polgártársainak a minap, hogy ne írják alá, mer' az a gonosz bolisbérenc Jobbik így reklámozza magát.

terra
  Válasz | 2004. május 25. 07:44 | Sorszám: 42
Ezt is kiemelhetted volna, úgy lett volna korrekt:

"Ez valóban méltatlanul történt meg velem, de semmi köze nincs azokhoz az indokokhoz, amelyeket a szolidaritási akciót szervezõk megjelöltek."

piotrdemszkijovics
  Válasz | 2004. május 25. 03:27 | Sorszám: 41
Bakay Kornél régészprofesszor közleménye
Megjelent May 12, Wednesday, 18:13:45
Topic: Közlemény

Megdöbbenéssel értesültem arról, hogy a Lelkiismeret '88 Csoport a Magyar Világ szerkesztõségével közösen május 13-án tüntetéssel kíván tiltakozni múzeumi munkahelyemrõl való eltávolításom miatt.

Ez valóban méltatlanul történt meg velem, de semmi köze nincs azokhoz az indokokhoz, amelyeket a szolidaritási akciót szervezõk megjelöltek. A felmentésem tulajdonképpen nyugdíjba kényszerítés révén valósult meg.

Köszönöm a szervezõk együttérzését, de ilyen megnyilvánulásokra nem tartok igényt. Kérek minden jó szándékú embert, hogy ne nehezítse tovább az amúgy is nehéz életemet.

Bakay Kornél
Régészprofesszor http://stportal.uw.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=934

Mercurius
  Válasz | 2004. május 25. 02:30 | Sorszám: 40
Miután ebben a topicban már szerepel Bakay profeszor úr saját levele, amivel cáfolja, ebből megitélhetjük a szavahihetőségét azoknak akik tövább terjesztik az ellenkezőjét.
piotrdemszkijovics
  Válasz | 2004. május 25. 00:33 | Sorszám: 39
"A felmentésem tulajdonképpen nyugdíjba kényszerítés révén valósult meg. "
Tiborc
  Válasz | 2004. május 24. 08:44 | Sorszám: 38
Aranyos, kissé emlékeztet az eset Vekerdi prof meghurcolására!
Melyik SZDSZ közeli államtitkár volt abban a karmester, T. asztaltárs?
Az is mocskos fasiszta megmozdulás volt, nemdebár!
Lapítottak, később rehabilitálták.
Ki volt az ügyeletes mószeroló firkász?
Ki vezényelte az index.hu politikai fórum sakál kórusát?
Sok bátor névtelen acsargott ott, olyan libériális fasiszták!
Kőszeg:
Kínos volt a kiállítás?
Inkább undorító volt a sameszok kánonja!
Ki vezényelte az index.hu politikai fórum sakál kórusát?
Sok bátor névtelen acsargott ott, olyan libériális fasiszták!

El kellene látogatni egy honlapra, amelyik kóser genocídiumot mutat be!
És akkor sem harsan fel a „mocskos zsidók” harsogott percekig" vizionálgatás!
Lásd: www_antiszemitizmus_hu1 topicban.
Akkor mi ez a hőbörgés?
Lelki genocidiummal játszadozunk?
Asztaltársam kiváló angol nyelvtudor, készítene egy resumét a hazánkban ideiglenesen regnáló amerikai nagykövet részére, mondjuk az indexes gyöngyszemekből?

Erről ennyit.
Tiborc

Gen
  Válasz | 2004. május 22. 11:02 | Sorszám: 37
"de ha ő ügynök, én is az vagyok."

nem mondtal ujat...

Novák Előd
  Válasz | 2004. május 22. 10:58 | Sorszám: 36
Te az alapján alkotsz véleményt, amit a birka nép gondol?
Én ismerem szüleit, családját, gyerekkori barátait és egész "legújabbkori" dolgait. Sok mindenben nem értek egyet vele, s néha csak megmosolygom, de ha ő ügynök, én is az vagyok. Összeesküvés-elméletekkel menj a MIÉP-be!
Mercurius
  Válasz | 2004. május 22. 03:43 | Sorszám: 35
Budaházyval nem dicsekednék. Egy két zárt listán provokátornak tartjak, de megnézheted a www.tubi.hu -n is az értékelsét a "hídelzárásról".
Anonimus
  Válasz | 2004. május 21. 22:39 | Sorszám: 34
Idézet:
Budaházy György barátomat viszont megkereste, s a mi kiállásunknak örül, legalább vígasz neki.

Nyilván! Ha te mondod! Bár az ő saját véleménye ez: ,,Kérek minden jó szándékú embert, hogy ne nehezítse tovább az amúgy is nehéz életemet.´´ Ha ti ilyen ostobaságokkal álltok elő, mint a haverod is, aki ezt a fórumtémát indította, nos, akkor bizony nem segítetek neki. Mert meggondolatlanok vagytok.

Idézet:
Apropó: Mádl hány éves?

Te apóca! Hogy-hogy nem Medgyessy jutott az eszedbe az ő 62 évével? Szóval Mádl a kérdés számodra. Talán Mádl is szúrja a szemedet? Tehát nem csak a Fidesznek van magyarellenes vétke, amit bemondásra el kellene fogadnunk? Tehát Mádl is rossz bácsi?

Gen
  Válasz | 2004. május 21. 18:44 | Sorszám: 33
Szanalmas vagy...
Novák Előd
  Válasz | 2004. május 21. 18:43 | Sorszám: 32
Bakay Kornél valóban nem kért a Lelkiismeret '88 Csoport védelméből. Megértem.
Budaházy György barátomat viszont megkereste, s a mi kiállásunknak örül, legalább vígasz neki. (A Jobbik pedig nem kapcsolódik a témához, most magánszemélyként nyilatkozom meg.)
Kár jogászkodni, senki sem mondta, hogy jogtalanságról van szó. "Csupán" erkölcstelenségről.

Apropó: Mádl hány éves?

onogur
  Válasz | 2004. május 21. 14:18 | Sorszám: 31
Kit is fikáztam én?
Bakayt remek régésznek tartom.
Az más kérdés, hogy egyes, a magyarság őstörténetére vonatkozó megállapításai finoman is kifejezve támadhatóak és nem tűnnek kellően megalapozottnak.
De nem ez a lényeg.
Én csak azért szemtelenkedtem ide, mert László Gyulára hivatkoztál. Neki pedig semmi köze Bakayhoz, ideráncigálását egy hat éve elhunyt professzornak emléke bemocskolásának tartom.
Mercurius
  Válasz | 2004. május 21. 14:05 | Sorszám: 30
Rosszúl vagy tájékoztatva vagy tudatosan hazudsz. Vezetői posztokon kötelező a nyugdijazás, ha a 6O évet betültötte és lejárt az adott megbizatásnak periódusa. Tehát hatvan év felett már nem kaphat hosszabítást.

Azért gondolom, hogy mégis inkább hazudsz, mert Bakay írásban is cáfolta a tisztogatás vádját, de te továbbra is hangoztatod.

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2004. május 21. 13:59 | Sorszám: 29
A 64 még nem a bőven nyugdíjazandó kor. Múzeum élén meg pláne. A "kirúgták" szerintem érvényes. A hír igaz. A Fidesznek nem kell Bakay.

Miért? Ez a kérdés. S ki kerül a helyére...?

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2004. május 21. 13:55 | Sorszám: 28
Bocs, de ez a ti magánügzetek. Én ismerem ezt a szerzőt. Ahogy nagyon sok mást se. Szerintem tökéletesen félreviszed a témát, ha elkezded fikázni azokat a szerzőket, akiket épp nem szeretsz... Ne tedd! Nem stílusos.
Anonimus
  Válasz | 2004. május 21. 13:54 | Sorszám: 27
Idézet:
Azért legalább helyesen írhatnák a topikcímet.

Azért ezt később ő maga is észrevette, s utalt a hibára.

Az az érdekessége a dolognak, hogy ez az a baráti társaság, akik érdemi mondanivaló híján kaján örömmel űznek gúnyt más elírásaiból és helyesírási hibáiból.

Már írtam az egyik díszpéldánynak, hogy ha ezt csinálják, akkor legalább maguknak nem szabadna hibát véteniök abban, amiben mást kritizálnak.

Bordódy Kristóf
  Válasz | 2004. május 21. 13:03 | Sorszám: 26
Na és? A s(z)á(a)r el van dobva.

Azért legalább helyesen írhatnák a topikcímet.
De a sietős szardobálás mellett erre már nem futotta.

Mercurius
  Válasz | 2004. május 21. 11:48 | Sorszám: 25
Turul,
mindamellett megjegyzem,hogy megint politikai aljasságot művelsz.
Hazugságot terjesztesz.
Mercurius
  Válasz | 2004. május 21. 11:46 | Sorszám: 24
M'rpedig Bakay Leveléből kiderült, hogy nem igaz.
szalonna
  Válasz | 2004. május 21. 10:27 | Sorszám: 23
Ha nem igaz az ügy, rossz fényt vet rátok.
Turul
  Válasz | 2004. május 21. 10:02 | Sorszám: 22
Tiltakozzunk a politikai tisztogatás ellen a felelősnél, hátha lehet egy
kis nyomást gyakorolni a professzor és hosszú távon a nemzeti irányvonal
érdekében!
Markó Péter, a Vas Megyei Közgyűlés fideszes elnökének elérhetőségei:
Telefonszám: 06-94/515-702
Faxszám: 06-94/515-704
Cím: Szombathely, Berzsenyi D. tér 1. 9700
E-mailcím: elnoki.kabinet@vasmegye.hu
Bordódy Kristóf
  Válasz | 2004. május 21. 09:47 | Sorszám: 21
Kátyúba tolták az mszp-szekeret a jobbfiúk.

Tényleg jobb lenne, ha valami értelmesebbel foglalnák el magukat. Pl. lehetne gyűjtögetni az aláírásokat a kettős állampolgárságért.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola