Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » A Magyarok Nyilai Draskovics szervezete

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A Magyarok Nyilai Draskovics szervezete
son
  Válasz | 2009. június 21. 23:10 | Sorszám: 4
Ezek szerint elképzelhető egy Drazsé elleni "merénylet"... Vagy a környezetét szórják tele mérgezett nyilakkal.
...Jut eszembe: Draskovics Drazsé bankári és politikusi pályafutása eleinte a D209-es függvénye volt. Időközben kiderült róla, hogy saját jogon is épületes gazember, hazaáruló és tolvaj. Vajon melyik bank "fogadja" vissza ezt senkiházit?
Madelon az eb
  Válasz | 2009. június 21. 20:57 | Sorszám: 3
meg akartam nézni, milenne az a fotobolt csoda, de a google általt talált www.magyaroknyilai.info/contact.php címen egy "ooPS!!! Page not found" jön be, contact.php nélkül pedig egy "coming soon" üzenet érkezik.
A. E.
  Válasz | 2009. június 21. 18:06 | Sorszám: 2
Még ne temessük a szervezetet. Pár forgatókönyv még a fiókban van. A nyár elmúltával izgalmasabb idők jönnek sajnos.
Tagathon
  Válasz | 2009. június 19. 21:27 | Sorszám: 1
Én ezt mindig is sejtettem... illetve Szilvásira tippeltem.
Gyorgy
  Válasz | 2009. június 19. 21:19 | Sorszám: 0
Sokáig nem tudtam eldönteni, hogy a Magyarok Nyilai kamu-terrorszervezet Szilvássy vagy Draskovics parancsnoksága alá tartozik-e.
Korábban inkább Szilvássyt tartottam valószínűbb gazdának. Mégis tradicionálisan a titkos szolgálatok szoktak terror-szervezeteket támogatni, meg kamu-terror kártyával tömeghisztériát előidézni belpolitikai haszonszerzés céljából.
De úgy látszik Magyarországon még ez is nyakatekert módon működik.
Ha a Reichstag "felgyújtását" ezek szervezték volna, akkor nem csak úgy egyszerűen leégett volna az épület. Ők egy olyan "brilliáns" kamu-merényletet csináltattak volna, amelyben a Reichstag alatt vezetett volna a 4-es metró nyomvonala, de az egyik szélsőséges ellenzéki művezető szabotázsakciója miatt pont a Reichstag alatt omlott volna be a metróalagút.

Draskovicsot be sem akarták venni a Bajnai kormányba. (Még a gazember-etikettet követő Bajnainak is vállalhatatlan már ez a Draskovics pofa). És mit ad Isten! Pont a "szakértői"-kormányalakítás napjaiban elkapják a Magyarok Nyilai titokzatos terrorcsoport magját, és pont egy nagyszabású merényletre készültek. Mik vannak?!
Erre úgy meggondolta magát Bajnai, hogy végül mégiscsak bekerült az új kormányba is Draskovics.
A Magyarok Nyilainak a honlapja tipikusan az a munka, amit egy hozzáértő rendszergazda 1 óra alatt dob össze. Csak azért 1 óra, mert a rendszergazdák nem csípik a Photoshop-ot és így 15 percet is eltökölnének egy ilyen "színvonalas" banner össze-egerészésén.
Természetesen info top domainre bejegyezve, ott van a kuruc is. "Hátha ettől hitelesebbnek tűnik a macskajancsiknak!"

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola