Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Lesz-e idén miniszterelnök Lendvai Ildikó?

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Lesz-e idén miniszterelnök Lendvai Ildikó?
tiszavirág
  Válasz | 2009. június 20. 01:02 | Sorszám: 23
Csak most vettem észre... de észrevettem!
tatam
  Válasz | 2009. június 11. 07:59 | Sorszám: 22
A cím alapján azt gondoltam, ez valami vicces topik.
És tényleg!
Szinte látom Lendvai elvtársnő "szociálisan érzékeny arcát".
Amint épp "sugároz" valamit. Bármit. Főképpen szociális érzékenységet.
Ez nagyon jó!
Köszönöm, mezeiegér kartács!
Mercurius2
  Válasz | 2009. június 11. 06:41 | Sorszám: 21
Alábecsülöd őket. Tudnak ezek még ennél is ostobábbak lenni.
Anonymus
  Válasz | 2009. június 11. 06:38 | Sorszám: 20
OFF

Csak Neked, csak itt, csak most

Fokozott rendőri ellenőrzés a Tiszán - védik a tiszavirágot

Független Hírügynökség
2009.06.09. 10:23

Fokozott rendőri jelenlétet ígér a Tiszai Vízirendészeti Rendőrkapitányság a tiszavirág nevű rovar rajzásakor. Ha valakinél védett állatot találnak, szabálysértési vagy büntető feljelentést tesznek.
Hírlevél feliratkozás

Értesülni szeretnék a napi friss helyi hírekről! E-mailemre levél érkezik, amelyben megerősítem a feliratkozást.

Milyen a legutóbbi hírlevél?
betöltés
A rendőrség tájékoztatása szerint a tiszavirág tömeges rajzásának időpontjáról a komposoktól, a kikötőkben dolgozóktól és a hajósoktól is gyűjtenek be információkat, de felvették a kapcsolatot a természetvédelmi egyesületekkel, és a Hortobágyi Nemzeti Park természetvédelmi őreivel is.

Ha a rendőrök védett kérészt találnak valakinél, akkor a cselekménytől függően szabálysértési vagy büntető feljelentést tesznek, illetve nyomozást rendelnek el. Amennyiben a befogott, begyűjtött példányok összértéke a 20 ezer forintot meghaladja, akkor lopás miatt indul eljárás. Ha valaki a rovarok telepét ássa fel, és több 10 ezer példányt elpusztít, vagy jelentős mennyiségű egyedet fog be, természetkárosítást követ el.

A tiszavirág természetvédelmi értéke darabonként kétezer forint, és élő, vagy az elhullott példányok gyűjtése is tilos. A védett állatok csak a Tiszán, illetve annak néhány mellékfolyóján élnek.
http://www.delmagyar.hu/belfold_hirek/fokozott_rendori_ellenorzes_a_tiszan_-_vedik_a_tiszaviragot/2102296/

ON

Békáscity
  Válasz | 2009. június 11. 01:35 | Sorszám: 19
Áámeeenn.
somand
  Válasz | 2009. június 11. 00:22 | Sorszám: 18
Szószerint azt akartam írni mint Békáscity...
Tappancs
  Válasz | 2009. június 10. 20:55 | Sorszám: 17
Ha Lendvai néne miniszterelnök lesz, akkor ki lesz az utódja?
tiszavirág
  Válasz | 2009. június 09. 23:59 | Sorszám: 16
...és csak akkor kap levegőt, ha te ereszted?
Madelon az eb
  Válasz | 2009. június 09. 23:56 | Sorszám: 15
Ne marháskodj Ildikó nénnye utoljára Karthagó végnapjaiban volt miniszterelnök. Meg is lett az eredménye, lerombolták, földjét sóval vetették be....
son
  Válasz | 2009. június 09. 23:08 | Sorszám: 14
Úgy fogalmaztam, hogy a nemzeti oldal számára ez lenne az ideális... Kevésbé hiszem, hogy ennyire ostobák lennének, bár ma már minden megtörténhet.
Azt ígérted, hogy ráülsz Ildinénire...
Nem kapkodtad el ezt az ígéretet? (Utólag megbánhatod...)
Békáscity
  Válasz | 2009. június 09. 21:53 | Sorszám: 13
Na ha ez megtörténik, én megyek és ráülök Ildinénire...
son
  Válasz | 2009. június 09. 21:46 | Sorszám: 12
A Fidesz újabb teszetoszaságát figyelve (a történelmi, 56 %-os sikerrel nem tudnak mit kezdeni...), a nemzeti oldal számára az lenne az ideális, ha rövid idő alatt Sipánka váltaná a pislogó libatolvajt, majd Sipánkát kiszpéter... Ez még a mostani "támogatottságukat" is megfelezné.
hoplita
  Válasz | 2009. június 09. 21:40 | Sorszám: 11
Haggyad mán, ma reggel még meg is fejelte...a mokkában, asszem.
orhan
  Válasz | 2009. június 09. 21:39 | Sorszám: 10
Én inkább egy tenyészbikát javasolnék
hoplita
  Válasz | 2009. június 09. 21:38 | Sorszám: 9
Ennél még az a szegény kódus is többet érdemelne...
Békáscity
  Válasz | 2009. június 09. 21:33 | Sorszám: 8
Nincs bocsánat - igazad van !
KeserűShow
  Válasz | 2009. június 09. 21:32 | Sorszám: 7
BOCSÁNAT ,DE A VASÁRNAP ESTI "BESZÉDE" JUTOTT ESZEMBE.
KeserűShow
  Válasz | 2009. június 09. 21:30 | Sorszám: 6
Az énekes kodis huzza a f@szára a botoxos ribancot
Békáscity
  Válasz | 2009. június 09. 21:29 | Sorszám: 5
...egyébként sajnos én kinézem belőle ... Hülye. Pontosabban nem normális.
orhan
  Válasz | 2009. június 09. 21:28 | Sorszám: 4
sipánka arca sokmindent sugároz... de szociálisan érzékenységet szerintem a legvakabb vérszoci számára sem

amúgy az ötlet nem rossz, egy újabb górécsere, megint leszedne róluk vagy 8%-ot

Egzisztenciális kvantor
  Válasz | 2009. június 09. 21:27 | Sorszám: 3
Kinézed belőle, hogy ilyen hülye legyen?

Az eredeti terv az volt, hogy csótányt cserélik Szilire valamikor nyáron. Aztán ugye csótány kilépett a célkeresztből, és az mszp azt hitte, hogy majd valami balekkal eljátszatják az eredeti forgatókönyvet. Csak a helyzetük azóta sokat romlott.
Nem hiszem, hogy akadna ember az mszp-ben, aki komolyan hinne a miniszterelnök-csere sikerében.
(Ezek most sokat fognak öregedni a következő választásokig. Főleg, amelyik benne van valamilyen stikliben, de nincs annyi pénze, hogy külföldre meneküljön. Pl. Indonéziába. )

Békáscity
  Válasz | 2009. június 09. 21:26 | Sorszám: 2
Na az b@szna be meg a szentkuti bucsu ! - ahogy Vazsmegyében mondanák ...
Gyöngy
  Válasz | 2009. június 09. 21:11 | Sorszám: 1
Ez egészen rettenetes, hiszen az a demagógia, amit előadott a választás után, hogy most azonnal mihez kezdenek, mi mindent "ajándékoznak a népnek" ... A végén meg szegény nyugdíjasoknak ígéte meg, hogy megint felvásárolják őket.

(Bajnai nem fog könnyen elmenni, ő az IMF "választottja" - szerintem.)

mezeiegér
  Válasz | 2009. június 09. 21:07 | Sorszám: 0
1. Történelmi tapasztalat, hogy krízishelyzetekben az MSZP mindig miniszterelököt vált.


2. Most krízishelyzet van náluk.


3. Ridegtekintetű neoliberális bajnai Gordon helyett egy szociálisan érzékenyebb arcban láthatnának esetleg reményt. Értitek, aki szociális érzékenységet sugároz.

4. Viszont Lendvain kívül valószínűleg nem lenne még egy olyan marha, aki ebben a helyzetben hajlandó lenne elvállalni a miniszterelnökséget. Őrá viszont már a pártelnökséget is rá tudták sózni. És valamennyire szociálisan érzékenyebb az arculattya mint Gordnonunknak.

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola