Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Békés egymás mellett élést a Fidesz és a Jobbik között!

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Békés egymás mellett élést a Fidesz és a Jobbik között!
A. E.
  Válasz | 2009. június 21. 15:07 | Sorszám: 8
Azért nem kőne túlzásokba esni. Minden pártnak kutya kötelessége egymást utálni. Ez így volt mindig is.
Mercurius2
  Válasz | 2009. június 21. 15:00 | Sorszám: 7
Na ilyen kétszinű minden jobbikos békejobb. Akárcsak eboláé.
kingvidor
  Válasz | 2009. június 21. 14:53 | Sorszám: 6
Azért csak belerúgtál otrombán egy jó nagyot Csurkába a "szeressük egymást gyerekek" monológod végén, ami lólábként lóg ki a mondandódból. Egyébként meg szerintem ide általában vitatkozni jönnek az emberek, ezt baszogatásnak minősíteni hülyeség.
alma
  Válasz | 2009. június 21. 14:33 | Sorszám: 5
Helyes.
Marco
  Válasz | 2009. június 21. 13:26 | Sorszám: 4
Helyes!
mediator
  Válasz | 2009. június 21. 12:46 | Sorszám: 3
bocs, a szoftver ismételt (de azért harmadszor is:... )
mediator
  Válasz | 2009. június 21. 12:44 | Sorszám: 2
igen!
mediator
  Válasz | 2009. június 21. 12:44 | Sorszám: 1
igen!
javorka
  Válasz | 2009. június 21. 12:35 | Sorszám: 0
Én nagyon nem örülök annak, hogy itt egyre-másra egymás baszogatása folyik még VASÁRNAP (az EP-választás) után is.
Ha a Jobbiknak Masszi kellett, egye meg a fene, engem nem érdekel, a két tábor hagyja egymást békén szvsz, van mit egymás szemére vetnünk, DE határoljuk el egymás körzetét, a Jobbik cigányozzon, ha azzal tud aratni, a Fidesz pedig ostorozza az offshore-kormányt.

Csurka meg menjen nyugdíjba, vegyen egy csomag Viagrát, és élje világát Papolczyval, ne azon agyaljon, hogy miként dobhat ki újra 1% jobbos voksot a szemétbe.

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola