Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Sugott-e Friderikusz Medgyessynek ?

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Sugott-e Friderikusz Medgyessynek ?
iszalag
  Válasz | 2004. február 22. 10:13 | Sorszám: 24
Medgyessy-Klán alias Magyarország Rt. Igazgatóság
Fedőneve: Aranykorona Vt. 5211 Tiszapüspöki, Ady Endre u. 6/C.
„A cégbírósági adatok szerint Csaplár Katalin - és a Medgyessy-közeli Assistconsult Kft. - továbbra is rendíthetetlen részvényese a Tiszapüspöki Aranykorona Rt.-nek”

1. Medgyessy Péter vadásztárs, jelenleg miniszterelnők,
2. Benedek Fülöp, vadásztárs elnök, korábbi IEB,elnöki tanácsadó, jelenleg a Nemzeti Földalap vez.
3. Erős János, vadásztárs, üzlettárs, jelenleg MFB vezető
4. Tóth Zoltán, vadásztárs (?) volt Választási Iroda vez., jelenleg: BM közig. államtitkár
5. Barándy Péter, (tiszteletbeli?)vadásztárs, MP volt ügyvédje,, jelenleg igazságügyminiszter
6. Kende Péter A Viktor című választási (ellen)propaganda-anyag szerzője, Tóth Ilonka emlékének meggyalázója, jelenleg: Dunaholding Invest Kft. Felügyelőbizottsági tag, Fundamentum Rt. Igazgatósági tag
7. Bárdos András, médiasztár üzlet(vadász?)társ, jelenleg: Perfekt Rt. igazgatóságában - Virág Attila (tocsikos APVRT igazgatósági tag) és Gáti Péter (City-Ház Rt igazgató) társaságában
8. Csepeli György - annak a Friderikusznak a kebelbarátja, aki Medgyessyt felkészítette píárilag a választásokra, jelenleg államtikár
9. Apró Piroska, családi jóbarát, üzlettárs, kabinetfőnök volt Horn Gyula mellett, lánya Gyurcsány felesége, Dobrev Klára Medgyessy legszűkebb csapatához tartozik, MP kabinetfőnöke, AP veje, Gyurcsány, volt KISZ KB titikár, az Altus birodalom feje, jelenleg: : Reptér vezérigazdató
10. Szilvásy György üzlettárs. Kommunista kormánytárs (is) volt, KISZ KB titkár, a Horn-érában a KM közig államtitkára volt , majd azAltus-csoporthoz tartozó Perfekt-Audit Rt.-Gresco konzorcium tagja, volt a Lamperth Monika f. önk. titkára is. Jelenleg: Gy. ISM államtitkár
11. Göncz Kinga, Göncz Árpád lánya, Soros kurátor, eszmetárs (űzlettárs?)jelenleg: eü államtitkár
12. Kis Elemér, tenisztárs (Bárándy Péter az ügyvédje, votl kommunista kormánytárs, Csehákkal együtt szolgált a Kádár kormányban és az MSZMP KB-ban, László Csaba az államtitkára volt a PM-ben.) jelenleg: MEH miniszter

13. Csillag István, üzlettárs(?) a Lengyel László f.Pénzügykutató Rt. Ig.h. volt, a rendszerváltozás előtt az akkori illetékes, Medgyessy Péter számolta fel a reformműhelyként számon tartott Pénzügykutató Intézetet, a hasonló nevű részvénytársaság elődjét. Csillag feladja üzletrészét az Arc Invest elnevezésű tanácsadó kft.-ben, és minden bizonnyal kivonul a Zwack Unicum Rt. felügyelőbizottságából is. Jelenleg: pénzügyminiszter

14. Kapolyi László , kampánytámogató: Az Ukrajnába, Oroszországba és az Egyesült Államokba is "átnyúló" System Consulting Rt.-n keresztül évi 20-25 milliárd forintos forgalmat lebonyolító - az orosz államadósság lebontásában is jeleskedő - pénzmágus, Kapolyi László szintén a leendő kormányfőt tüntette ki bizalmával. Az Ukrajnába, Oroszországba és az Egyesült Államokba is "átnyúló" System Consulting Rt.-n keresztül évi 20-25 milliárd forintos forgalmat lebonyolító - az orosz államadósság lebontásában is jeleskedő - pénzmágus, Kapolyi László szintén a leendő kormányfőt tüntette ki bizalmával. Jelenleg??

15. Kürtös Emese, családi jóbarát(?), üzlettárs (?)a huszonéves gyermekei 2002 februárjában - vagyis a kampányidőszak kellős közepén - válhattak a társaság bel-, illetve kültagjává Csaplár Katalin és ura, Medgyessy Péter helyett a A Medgyessy Kft. "kistestvére", az egykor a Medgyessy házaspár családi kasszáját gyarapító Balance Tanácsadó Bt.nek. Jelenlegi pozíció: Nemzetközi Bankárképző Központ által alapított nyugdíjpénztár tisztségviselője

16. Draskovics Tibor, a Horn-kurzus pénzügyi közigazgatási államtitkára látja majd el a kabinetfőnöki feladatokat. Draskovics a Fraternité Kft.-ben - mások mellett - a csomagjáról elhíresült Bokros Lajossal osztja meg a tanácsadói díjakat, és egyelőre a Magyar Faktor Pénzügyi Szolgáltató Rt., illetve a GKI Gazdaságkutató Rt. felügyelőbizottságából sem "száműzték". ,

17. Csehák Judit volt kommunista kormányzótárs, jelenleg: eü miniszter

18. Csehák Judit egészségügyi miniszterjelölt fia pedig egy közép-európai gyógyászati logisztikai kft. tulajdonosaként várhatja az "egészségügy rendbetételét".
http://forum.gondola.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=2&t=000559&p=26

iszalag
  Válasz | 2004. február 22. 09:28 | Sorszám: 23
köztudott volt, h MP fülébe mondták a válaszokat..
szerintem nem egy ember, inkább egy stáb volt a válaszok mögött..
Az egyik nyilvánvalóan Friderikusz, mint MP felkészítője, trénere...

OV mégis sokkal-sokkal jobb volt:
12 mogyoró 7 dinnye http://forum.gondola.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=2&t=000167

iszalag
  Válasz | 2004. február 22. 09:24 | Sorszám: 22
a Medgyessy-Klán topikban már szerepelt az az info, h Friderikusz készítette fel a választásokra MP-t.
Mercurius
  Válasz | 2004. február 22. 04:08 | Sorszám: 21
Lehet, hogy Friderikusz mint dublőre vállalja, feltéve ha Megyő fantasztikus riporteri tehetségű lánya átigazol a Fridi stábba .
liberálmensevik
  Válasz | 2004. február 22. 04:02 | Sorszám: 20
Ez csak a dezinformatikus szekció által terjesztett rémhír. Csak gondolj bele : Megyó és a szónoklás, brrrr..
Mercurius
  Válasz | 2004. február 22. 03:58 | Sorszám: 19
Én úgyhallottam, hogy a hírt cáfolandó, maga Megyő lesz a főszónok. A szónaklat végén pedig felajálja, hogy a Matula indítson közös (lev)listát az MSZp-vel .
liberálmensevik
  Válasz | 2004. február 22. 03:50 | Sorszám: 18
Olyasmi, s ha sikerül, Lovas is beszélni fog, emdzsordzsó pedig öngyújtót is hoz majd, én meg odaadom a tiktakot : két kalória van benne, s mégis nagy az utcai fűtőértéke!

De előbb a gondolán megalapozzuk a nemzethalál vízióját a fórumon.
Köszi, hogy belekezdtél!

Mercurius
  Válasz | 2004. február 22. 03:35 | Sorszám: 17
Hát, most a FIBISZ akar tüntetni a Matula elött ?
liberálmensevik
  Válasz | 2004. február 22. 03:31 | Sorszám: 16
Csak szóljon vki, ha kezdődik a tünti a matula.hu előtt, elő kell készítenem az újabb provokációt..
macstappancsok éke
  Válasz | 2004. február 22. 03:15 | Sorszám: 15
sőt, igazából a friderikusz volt az, megyónak álcázva, akit odateleportáltak, vagy hogyismondják ezt... )))
liberálmensevik
  Válasz | 2004. február 22. 03:13 | Sorszám: 14
Bizony, 'komoly' újság!
Ettől még a mikrofonozás, mikroportozás igaz lehet, én hallottam olyan emberről, aki látott már olyat, aki..
Mercurius
  Válasz | 2004. február 22. 03:10 | Sorszám: 13
Nem mondod, egy ilyen komoly újság ? Ilyeneket ír ?

Szóval szó sem igaz az egészből? Megyő tud beszélni, csak titkolja ?

macstappancsok éke
  Válasz | 2004. február 22. 03:09 | Sorszám: 12
nnna, most megnéztem az impresszumukat
betűhíven a következő olvasható benne:

Impresszum
A Matula Magazin hazudik.
Az oldal teljes tartalmáért a Matula Magazin hazug szerkesztõsége vállal minden felelõsséget.
Ha valami baj van, írjon mailt a szerk-KUKAC-matula-PONT-hu címre.

hogy tanult fórumtársunkat idézzem:
nyihihi!

macstappancsok éke
  Válasz | 2004. február 22. 03:06 | Sorszám: 11
Szerintem a Matulásoknak nyilatkozniuk kell, hogy hiteles-e a hír, amit leközöltek.

írj nekik egy emilt és kérdezd meg, de ígérd meg, hogy a válaszukat leközlöd... )))

macstappancsok éke
  Válasz | 2004. február 22. 03:03 | Sorszám: 10
Mercurius, ne szóraközz, most megnéztem, hogy ez milyen "hírek" között szerepelt...
nos, a többiek kedvéért:

- Petőfi Sándor gyatyában táncolt
- Perli Gheorghe Hagit a Miniszterelnöki Hivatal
- Országot értékelt a nagytestvér Billy
- Felosztota egymást közt a magyar szavakat a kettészakadt Irószövetség
- Friderikusz Sándor súgott Medgyessynek

télleg, tök komoly és megbízható... )))
ja, valóban írnak bele indexesek, meg origósok - ők, veled szemben, tudnak lazulni... )))

liberálmensevik
  Válasz | 2004. február 22. 03:02 | Sorszám: 9
Pedig tök komoly, talán még a Villanyállat -nál is komolyabb 'hírportál' az..

Itt van pl. a híroldal teteje :

"Hírügynökségi jelentések
Matula Press - Petöfi Sándor gatyában táncolt... Perli Gheorghe Hagit a MEH... Országot értékelt Nagytestvér Billy... Felosztotta egymást közt a magyar szavakat a kettészakadt Írószövetség... Friderikusz súgott Medgyessynek... Nóci nevet változtat"

Mercurius
  Válasz | 2004. február 22. 02:52 | Sorszám: 8
Ne kend el a dolgot. Szerintem a Matulásoknak nyilatkozniuk kell, hogy hiteles-e a hír, amit leközöltek. Addig amig nincs más infó én kérdőjelesen forgalmazandúnak tartom a Matula hírügynökség hírét. Vlgül is csomó komoly ujságíró ír bele, akik az Indexnek, meg az Origonak is dolgoznak.
macstappancsok éke
  Válasz | 2004. február 22. 02:33 | Sorszám: 7
nézd Mercurius, ha te a matulát egy hiteles forrásnak tartod... )))
Mercurius
  Válasz | 2004. február 22. 02:08 | Sorszám: 6
De hát te hívtad fel a Matula Magazinra a figyelmet. Most élvezd. A tiétek .
macstappancsok éke
  Válasz | 2004. február 22. 02:07 | Sorszám: 5
ebben az egészben az az édes, hogy az egyik topikban szidja őket, a másikban meg készpénznek veszi, amit ott olvas... mert szemmel láthatóan olvassa... )))
macstappancsok éke
  Válasz | 2004. február 22. 02:06 | Sorszám: 4
elmész te a 3,14-ba Mercurius
nagyjából annyira a kedvencem, mint neked
továbbá ahoyg elnézem, nem én olvasgatom, hanem te... )))
Mercurius
  Válasz | 2004. február 22. 02:04 | Sorszám: 3
Nem nagyon érdekel. De a kedvenc Matula Magazinod írta. Majd lerendezitek egymásközt, hogy mi az igazság.

A sugás azért sanszos.

Ritter
  Válasz | 2004. február 22. 02:04 | Sorszám: 2
Ezektol a gazemberektol minden kitellik!!Egy buzi es egy dadogos ))
macstappancsok éke
  Válasz | 2004. február 22. 02:02 | Sorszám: 1
és te ezt el is hiszed... )))
Mercurius
  Válasz | 2004. február 22. 01:59 | Sorszám: 0
FRIDERIKUSZ SÁNDOR SÚGOTT MEDGYESSYNEK

BUDAPEST (2004. február 10.) - A 2002-es választások előtt tartott Orbán-Medgyessy vita idején Medgyessy Péter frappáns fogalmazása megdöbbentette a politológusokat is. Medgyessy Péternek azóta sem sikerült olyan könnyedén megfogalmaznia gondolatait, mint azon az estén, a Budapesti Közgazdasági és Államigazgatási Egyetem előadótermében. A Matula Magazin kiderítette, hogy Medgyessynek titkos segítőtársa akadt. A miniszterelnök fülébe apró mikroportot helyezett el a vita előtt Doncsev Klára (Gyurcsány Ferenc felesége, az MSZP akkori kampányfőnöke), amelyen keresztül Friderikusz Sándor súgott a miniszterelnök-jelölt fülébe. Friderikusz később több szerződést, és heti 40 reklámspotot kapott a Magyar Televízióban új műsorához, a Szólás Szabadságához, melynek első vendége a miniszterelnökké választott Medgyessy Péter volt.

Forrás: http://matula.hu/index.php?section=article&rel=9&id=117

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola