Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Miért nincs fóruma Kurucéknak? (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Miért nincs fóruma Kurucéknak?
tiszavirág
  Válasz | 2006. július 01. 03:03 | Sorszám: 27
Többet már ne kérj bocsánatot!
Rákóczi hadnagya
  Válasz | 2006. június 30. 22:54 | Sorszám: 26
Itt is elnézést kérek, összekevertelek egy HírTVs napraforóval.
Egy zsírfideszessel elvakulttal..
Bocs.
tiszavirág
  Válasz | 2006. június 30. 22:46 | Sorszám: 25
Én nem vagyok semmilyen pártnak a tagja, így fideszes sem vagyok. A mai magyarországi pártok közül a Fidesznek az elképzeléseivel szoktam általában szimpatizálni, de számtalan dolog van ami tőlük sem tetszik.

Noszogatom őket, azért indítottam a mit mondanánk, mit tennénk a fideszes politikusok helyében című topikot.

Rákóczi hadnagya
  Válasz | 2006. június 30. 21:53 | Sorszám: 24
Te kemény fideszes vagy, miért nem noszogatod őket?
Csak ők (sajnos) az egyedüli erő.
tiszavirág
  Válasz | 2006. június 30. 21:47 | Sorszám: 23
Aha.
Rákóczi hadnagya
  Válasz | 2006. június 30. 21:24 | Sorszám: 22
Bizony ezt kéne a hittestvéreidnek is felfogni agyilag.

A labancokat csak "vitéssséggel" lehet elkergetni, nem papolással, ahogy azt az orbanisták teszik.

Incédik, Suhajdák vannak köztük.

tiszavirág
  Válasz | 2006. június 30. 21:19 | Sorszám: 21
Mondott még mást is ilyen magvasat?
Rákóczi hadnagya
  Válasz | 2006. június 30. 21:12 | Sorszám: 20
Csaxólok:

Ahogy azt a fílmemben mondta az a drága gyöngymosolyú mátkám, Bíró Annuska, Matyinak az üzenettel:

"...köll mán a vitéssség..."


NA EZ KÉNE MA IS !!!

A "VITÉSSSÉG"!!!
http://www.tvfilm.hu/tvfilm/index.php?f=leiras&fid=4918

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2006. június 30. 02:36 | Sorszám: 19
Guggu, melnyikov!

Jah. Ha ez a homokozón belüli csetepaté bárkit érdekelne kettőtökön kívül... És ezt is a gondolán kell megcselekedni természetesen. Egyáltalán nem örülök még a kuruc szétbomlásának sem, bár nem szerettem a lapot. Most a "Magyarok Lapja" ugyanezt csinálja btw, úgyhogy teljes lehet az öröm az NBH-ban. Oké gyerekek, rendben van. Fideszt anyázzátok lelkesen, ahogy kell egy kritikus sajtóorgánumnak ugyebár ÉS-től a Fórumig, de valahogy nem azt látom, hogy összetartásban sikerülne példát mutatni a jobbszélen. A nézettségi adatokat nem tudom összevetni. De az tény, hogy a kuruc.info nem örökli a .hu korábbi eredményeit, a számomra bizarr nevű falanx sem egyeneságon, de hát mindegy is. Most meg még itt a jobbország.hu is. Remek. Ha egy épkézláb honlapot tudnátok összehozni és közben nem egymás torkának esni, akkor talán komolyan vennének az emberek. Egyelőre azonban erre nincs esély.

De sok sikert valamennyi projektnek! (Szaporodjatok és sokasodjatok!)

schwäbisch
  Válasz | 2006. június 29. 16:43 | Sorszám: 18
Jah, eszméletlenül király. Ennyi eredeti cikket és információt (más honlapokról) egy helyen még nem láttam. Hogy csináljátok? Mesélj mester.
schwäbisch
  Válasz | 2006. június 29. 16:41 | Sorszám: 17
No persze, ElődkeGáborka. Ez is olyan igaz, mint hogy annyira tehetségesek vagytok, hogy le kell tennünk a fegyvert. Be is csukunk hamarosan. Npluszegyedik lapotok színvonalával egyszerűen nem bírunk. A kuruc design - túl azon, hogy nincs levédve, de ha le volna, az még rosszabb nektek- elejétől kezdve nem a ti szellemi terméketek, és még azt is meg tudom mutatni, hogy melyik külföldi lapról lett koppintva döntően.
Guggu
  Válasz | 2006. június 29. 15:14 | Sorszám: 16
Azon kívül az általatok említett lap arculatát és struktúráját is tőlünk, a kuruc.hu kitalájóitól lopták a tisztelt "alkotók".
Hogy miért jó nekik, hogy ők csak egy "másolat"...
Guggu
  Válasz | 2006. június 29. 15:11 | Sorszám: 15
A kuruc a kuruc.hu? Mert én úgy tudom, hogy a kuruc.hu egy bejegyzett lap. a kuruc az a kuruc.hu.
Ez csak azért érdekes, mert az a falanxra visz. A falanx pedig király. :-))))
Rákóczi hadnagya
  Válasz | 2006. június 28. 22:34 | Sorszám: 14
Erről beszéltem.

A Kvassay hidiakat se védték meg és nem értek ott lenni a Megyó villa előtti demonstráción sem....

Mint mondtam, a fitykó csak munkaidő alatt és akkor is csak nagy unszolásra, nyögvenyelősen Nemzeti.
Nagyképű, pöffeszkedő, kivagyokiságban szenvedő megélhetési pávakakas bagázs.

schwäbisch
  Válasz | 2006. június 28. 22:25 | Sorszám: 13
Ami szerény eszközeinkkel tenni tudunk, megtesszük. Én a hídra is kimentem 2002-ben, igaz, már nem tudtam bejutni a kordonon. Aztán a Fidesz jól elhatárolódott a nénikéjét a pintéres, dajcsos Orbánnak.
Rákóczi hadnagya
  Válasz | 2006. június 28. 22:22 | Sorszám: 12
Lelehet azt rövidíteni is.
Csak tökösebb ellenzék kellene.
(magamat is beleértve)
A Kurucok, a márciusi ifjak, a pesti srácok nem tököltek ..........
Csak mi tahóvilág függő birkák.
schwäbisch
  Válasz | 2006. június 28. 22:19 | Sorszám: 11
Én örülnék neki, mert akkor ránk nem is volna szükség. Szépen becsuknánk, és többet tudnék a hobbijaimmal foglalkozni. De asszem ez még 10-20 év, sajnos.
Rákóczi hadnagya
  Válasz | 2006. június 28. 22:04 | Sorszám: 10
Fordítva képzeld el.
Ha az igazmondo, szókimondó Kuruc lenne a domináns média ...
Akkor nem kéne kutakodni az igazság után, egyértelmű lenne.
Végre eltakarodna ez a söpredék, talpnyaló, médiapatkány banda.
schwäbisch
  Válasz | 2006. június 28. 20:40 | Sorszám: 9
Nagyszerű! Különben a kurucot nem nézné a kutya sem, ha nem hozná le a ballib és a fideszsajtó által elhallgatott híreket.
mamácska
  Válasz | 2006. június 28. 20:34 | Sorszám: 8
Egyetértek az előttem szólóval!
Egyre fogynak a napilapok olvasói,egyre nőni fognak vele azonos arányban,vagy még nagyobb arányban az interneten
informálódók száma.Ezért hoztuk létre Jobbországot is,
hogy olyan hírek is meg tudjanak jelenni nálunk,amit magyar sajtóorgánum nem tud vagy nem akar közölni.
Mert van ilyen,higgyétek el! Nálunk nincsen cenzúra sem,
ezért Lendvay Ildi biztosan el lenne keseredve!
Viszont szeretnénk helyt adni mindenkinek,aki irni akar,
fórumozni,még ha szélsőséges nézetei vannak is,mert a közös cél minden eszközt szentesíteni fog!
Azért van Jobbországban archivum,hogy a régebbi cikkek,videok is megtalálhatóak lehessenek.
schwäbisch
  Válasz | 2006. június 28. 19:42 | Sorszám: 7
Kivételesen egyet kell értsek veled, huszadrangú kérdés, van-e fóruma a Kurucnak vagy nincs és kár volt róla topik.

De ha már kérditek, elárulhatok ezt azt, például, hogy bizony nem jelentéktelen. 10 ezer feletti olvasottságú cikkei még az mno-nak és a radio.hu-nak is csak ritkán vannak, 20 ezer feletti pedig szinte alig. A kurucnak viszont a kampányban és utána több is volt. A radio.hu-t gyakran megveri egy-egy napon, pedig több éves, bejáratott, ismert portál, reklámozzák is agyba főbe a Magyar Rádió műsoraiban. Másfelől az is igaz, hogy a rádiót elsősorban hallgatják és nem olvassák. Az mno azért még átlagában vezet(de 35 ezres cikkük nekik is ha évente egy-kettő van), a gondola és a falanx viszont a futottak még és a nem is futottak kategóriában van.
Áprilisban rendszeres volt a napi 10 ezer feletti egyedi látogató a kurucon (noha februárban indult) és ugye itt nem egy 6-8 milliós közönség az elérhető, mint a tévéknél, hanem maximum pár százezer a rendszeresen interneten informálódó magyarok száma. 10 ezer feletti napi egyedi IP-s látogatót( ez nem azonos a találati számmal, azzal gyakran tudatosan is keverik, ezért arról nem is beszélek, mert az többszázezer a kurucon) nem sok hírportál tud felmutatni, kategóriájában a kuruc.info, négy hónap működés után biztosan az első 10-ben van mindig.
A további növekedésnek az internet lefedettség és a pénzhiány szab csupán gátat, mert sok lével sokat is lehet önhirdetni, kampányolni, de a kilátások és a teljesítmény nulla pénzből és ministábbal (kisebb bármelyik konkurensénél)eddig messze a várt felett alakult. A statisztikai rendszer mindent tud, azt, hogy melyik országból melyik városból ki hány percet és pontosan hol időzött, csak a felhasználók arca és neve nem tudható, ami természetes. Nem a kuruc méri egyébként.
Amúgy az internet MÉG nem meghatározó(pl a még mindig rossz netellátottság miatt) az írotthoz képest, azonban lassan, de biztosan behozza. 4-5 évet adok és a heti valamint napilapok nagy bajban lesznek, már érezni az előszelét. A fiatalok egyre kevésbé olvasnak megjelenésükkor is súlyosan elavult hetilapokat és sokszor már a napisajtó is evvel küszködik. Csak azok fognak megmaradni, amelyek a neten is tudnak valamit produkálni.

mamácska
  Válasz | 2006. június 28. 19:26 | Sorszám: 6
Csak jelezném,hogy kapcsolatban vagyunk a Kuruc.info-val.
Jobbországban van fórum,miért nem irtok?
Mi a Kuruc.info minden érdekes hírét azonnal megjelentetjük,kapjuk tőlük a hirlevelet.
schwäbisch
  Válasz | 2006. június 28. 19:25 | Sorszám: 5
Nem is ez a gond, hanem egy fórumot karban kell tartani, foglalkozni vele, arra meg nincs ember. Amúgy meg tele van a net fórumokkal, momentán minek mégegy?
csaken
  Válasz | 2006. június 28. 19:03 | Sorszám: 4
Letölteni egy phpBB-t rossz esetben egy perc. Feltelepíteni mondjuk 5, beállítgani meg legyen 15. 21 percnél járunk. Költsége 0 Ft, feltételezve hogy a nethozzáférés adott, nem kell emiatt külön előfizetni.
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2006. június 28. 18:41 | Sorszám: 3
(Megint egyet kell értsek Veled...)
Azt hiszem nagyon nem érdekel, hogy x honlapnak van-e fóruma vagy sem. X honlap megszólalt: még nem volt rá érkezésük és egyebük. Nyilván. Érdekesebb kérdés, hogy milyen a látogatottsága a kurucnak vagy a falanxnak vagy a gondolának... Valószínű mindegyiké kicsi. De azt hiszem a gondola vezet ezek között. De talán egyik sem számottevő lap. Vajon miért?

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola