Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Ki a tüntetések haszonélvezője?

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Ki a tüntetések haszonélvezője?
mpd
  Válasz | 2006. október 26. 10:25 | Sorszám: 14
SZVSZ eszközökre kapták azt a lét. A túlórapénz meg a fejpénz (kilőtt szemek után) ezen felül van.
mpd
  Válasz | 2006. október 26. 10:24 | Sorszám: 13
Falls? Niagara?
mpd
  Válasz | 2006. október 26. 10:23 | Sorszám: 12
Nem azt mondtam, hogy direkt ők szervezték az egészet.
Azt mondtam, hogy ha már tüntetések és zavargások, ők kihozták belőle a legtöbbet. Nem lehet nem észrevenni a dolog gyakorlat-jellegét, amint nézegeted a felvételeket. Kipróbáltak mindent, terelést, oszlatást, kiürítést, könnygázt, gumiskulót, pajzsot, gumibotot, lovasrohamot, közelharcot, az intézkedő társak fedezését.
Vidéken mozgósítást, logisztikát, egyszóval mindent.
Plusz pénzeket kapnak, kitombolták magukat, lenyugodtak, feltöltődtek élményekkel, amiket majd még évekig mesélnek.
Ottokar
  Válasz | 2006. október 26. 09:38 | Sorszám: 11
Hiába kutató a neved teljesen falls dolgot mondsz!
szalma
  Válasz | 2006. október 26. 09:35 | Sorszám: 10
"Sajnos, rossz híreim vannak: vidéki rendőrökben, akiket pechükre "átcsoportosítottak" az "ünnepségre" a fővárosba, felgyülemlett annyi vérgőz, hogy kifordultak magukból, és nagy eszmélési élményekről, az attak és a verés nagyszerű felszabadító élményeiről áradoznak."

Vadbarmok lettek a rendőrök.

Minden tiszteletem Révész Máriuszé a bátor kiállásáért, de a közrendőrökkel szembeni megbocsátásban nem szabad egyetérteni.

Mindegyik rendőr bűnöző, ha törvénytelenséget követ el.
Márpedig törvénytelenségeket követtek el. Mindegy, hogy felsőbb utasításra, vagy a többiek hatására. (A csoportos elkövetés még súlyosbító körülmény is)

Nem szabad felmentést adni senkinek, aki törvényt szegett.
Ha így tennénk, akkor Dél-Amerika juntáinak szintjére süllyednénk.

Ottokar
  Válasz | 2006. október 26. 09:34 | Sorszám: 9
Hazudni ilyen korán reggel?
kutato
  Válasz | 2006. október 26. 09:30 | Sorszám: 8
Sajnos, a forrást nem találom
Talán az Indexen olvastam ..

a topik http://www.fw.hu/remekm/forum/index.php?f=20&t=93

kutato
  Válasz | 2006. október 26. 09:28 | Sorszám: 7
Bevallották: 2-3000 közötti létszámot alkalmaztak..
Korábban, szeptemberben már kaptak majdnem fél mrd Ftot,

igy 2500 "rendőr" kapott 2,5 mrd Ftot (kv 1 MFt!fő)

onogur
  Válasz | 2006. október 26. 09:20 | Sorszám: 6
Ez a kétmilliárd engem izgat.
Tegyük fel, hogy négyezer rendőrt vetettek be. Akkor az rendőrkoponyánként félmillió jó magyar forint. Nem sok az egy kicsit?
panPeter
  Válasz | 2006. október 26. 09:17 | Sorszám: 5
Nekem ilyen reggeli órában, első nekifutásra elég annyi, hogy első szóra elismerted: a TV székház "szétverésében" a rendőrök is tevőlegesen részt vettek.
pP
Ottokar
  Válasz | 2006. október 26. 09:13 | Sorszám: 4
Puszta szórakozásból tették ugyebár? Nem támadták őket ugyebár?
panPeter
  Válasz | 2006. október 26. 08:37 | Sorszám: 3
Speciel belső büfé- és egyéb bútorokból ők építettek bejáratot eltorlaszoló barikádot. Csak ezeket a felvételeket nem szeretik mutatni, főleg hiteles kommentálással...
pP
Ottokar
  Válasz | 2006. október 26. 08:33 | Sorszám: 2
Ennek a pénznek lett volna jobb helye. Nem a rendőrség verte szét a TV-t, nem ők gyújtogattak.
estebany
  Válasz | 2006. október 26. 08:26 | Sorszám: 1
Azért ez így túl egyszerű lenne: egy állami ünnepen százezer statisztán túlórapénz reményében gyakorlatozni?

Vajon nem gondolnak arra, hogy ezzel mennyit ártanak saját későbbi tekintélyüknek? Vagy ezek után vállalják, hogy egy közuti ellenőrzést is viperával indítanak? És azt sem mérlegelik, hogy ezután milyen közútálattal és megvetéssel fognak hozzájuk viszonyulni még a jogkövető állampolgárok is?

(Sajnos, rossz híreim vannak: vidéki rendőrökben, akiket pechükre "átcsoportosítottak" az "ünnepségre" a fővárosba, felgyülemlett annyi vérgőz, hogy kifordultak magukból, és nagy eszmélési élményekről, az attak és a verés nagyszerű felszabadító élményeiről áradoznak. Önként, nem kérdezésre! Mint aki megtalálta élete értelmét. Erre elég volt nekik egy hét.)

mpd
  Válasz | 2006. október 26. 07:51 | Sorszám: 0
Egyértelműen a rendőrség.
Kaptak plusz kétmilliárdot.
Kapnak túlórapénzt (jó kis fizu-kiegészítés).
Ingyen gyakorlatozhatnak.
Kicsit kifújhatják a gőzt, kitombolhatják magukat.

(És, nem utolsósorban, elmegy a kedvük attól, hogy ők is tüntessenek.)

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola