Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » szcientológia a Jobbikban (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: szcientológia a Jobbikban
A. E.
  Válasz | 2009. június 19. 10:45 | Sorszám: 36
Tehát: hazudtál.

Köszi!

hoplita
  Válasz | 2009. június 18. 23:41 | Sorszám: 35
Idézzelek....?

Nem elég megnézni a fikatopicok tulaját...?
Még bogarásszak is....?
Meg vagy te húzatva, azt hiszed ennyit érsz nekem...?
Én remekül szórakozom a hozzád hasonló, üvegházban csírázott okostojásokon....
Okoskodtok csak és sosem jön be semmi jóslatotok...én meg jókat röhögök.

A. E.
  Válasz | 2009. június 18. 23:37 | Sorszám: 34
Tényleg nem mondtam soha egy rossz szót sem. Ha hiszed, ha nem. Hogy nem tudomméltatni a politikájukat az tény. De én egyetlen durva gyalázkodó jelző nem használtam a Jobbikra. SOSEM. Csak azt sajnálom, hogy egy ilyen csürhe lett a támogatója a pártnak mint ti. Nem vet rájuk jó fényt...

Egyébként meg idézz!

hoplita
  Válasz | 2009. június 18. 23:15 | Sorszám: 33
"...Én egy rossz szót nem szóltam a Jobbikra...."

Remélem egy barlangból kalimpálsz.....és már reped a teteje...
Komám, ilyeneket hazudni...!!!!!

A. E.
  Válasz | 2009. június 18. 23:08 | Sorszám: 32
Abban is Masszi elvtárs van benne?

Az 1994-ben az V. kerületi önkormányzat MDF-frakcióvezetőjeként dolgozó Masszi, aki 1992–94 között a Magyar Posta Rt. igazgatóságát is megjárta, majd a belvárosi vagyonkezelő részvénytársaság igazgatóságában kapott helyet, egy másik szálon is kapcsolódik a XVIII. kerületi Havanna lakótelepen fellelhető GPR-hez. A liechtensteini cégnek decemberben az Estivo üzletrészének megvásárlásán kívül volt még egy másik megnyilvánulása.
Megalapította a Szemi-Ingatlan Kft.-t Oláh Ferenc és a jeruzsálemi illetőségű Michaeli Shabtai ügyvezetésével. Masszi Péternek, aki az MDF után a Centrum színeiben próbált meg országgyűlési képviselő lenni, nem lehet ismeretlen Shabtai, tekintettel arra, hogy tavaly másfél hónapig együttesen jegyezték és birtokolták a 2003-ban alakított Conquistador Befektetés-elemző és Tanácsadó Kft.-t. A Conquistador előbb a Masszi Kiadó címén működött, majd Shabtai belépésekor átköltözött a Bajcsy-Zsilinszky utcába, Masszi lakhelyére.

Ami pedig Szemi-Ingatlan kezdetét illeti: decemberben a Lovag utca 5. szám alá jegyezték be, ahol a Magyarországi Cionista Szövetség és Zsidó Oktatási és Információs Központ Alapítvány (Szochnut) is működik. Úgy tudjuk, Shabtai csak postai küldeményeit címezteti ide, nem lakik az épületben. A Szemi az idén januárban új székhelyet választott, a Váci út 81.-et, ahol új tulajdonosa, a Deutsche Bank csoporthoz tartozó GTC Magyarország Ingatlanfejlesztő Zrt. székel.
http://www.magyarhirlap.hu/cikk.php?cikk=150458

vanna7
  Válasz | 2009. június 18. 21:11 | Sorszám: 31
..fin'tett..
A. E.
  Válasz | 2009. június 18. 21:02 | Sorszám: 30
Toloba politikai nézeteivel legcsekélyebb mértékben sem tudok azonosulni, de emberként tudok róla, annyit, hogy ha nem is nagyra becsüljem, de legalább is értékeljem... Mondjuk azokkal szemben, akik csak másokat becsmérelni tudnak.

Én egy rossz szót nem szóltam a Jobbikra. Az nem az én hibám, hogy közben egy csürhének akarnak megfelelni. Ez utóbbi világot én elutasítom.

A. E.
  Válasz | 2009. június 18. 20:57 | Sorszám: 29
http://www.magyarhirlap.hu/cikk.php?cikk=150458
fokos
  Válasz | 2009. június 18. 19:56 | Sorszám: 28
A scientológiáról meg nem kell különösebben bizonyítanom leírásom tényszerűségét.
fokos
  Válasz | 2009. június 18. 19:55 | Sorszám: 27
MN. Nem tény?
panda
  Válasz | 2009. június 18. 19:48 | Sorszám: 26
Tények?????
SenKyse
  Válasz | 2009. június 18. 19:24 | Sorszám: 25
dejszen ma nincs tüntetés- akkor szoktak nagy sebességgel ilyen érdektelen topikok nyílni!!!!
teljesen megzavar,hol az "én már nem értek semmit"
icelpro
  Válasz | 2009. június 18. 19:20 | Sorszám: 24
szánalmasabb vagy, mint egy toloba
fokos
  Válasz | 2009. június 18. 19:19 | Sorszám: 23
A tények makacs dolgok. Ha nem marginális jelenség, akkor ... vet igazán rossz fényt.
A. E.
  Válasz | 2009. június 18. 19:06 | Sorszám: 22
Mi a mocskolódás ebben a topikban?

Masszi szcientológus-kapcsolatait már Jobbikos korszaka előtt is firtatták a lapok. Sőt: izraeli ingatlanos kapcsolatait, ami a Jobbik esetén éppolyan pikáns.

A. E.
  Válasz | 2009. június 18. 19:04 | Sorszám: 21
Duplanulla elvtárs, ha én nyitottam volna azt vállalnám is. Ahogy minden nickemet vállalni szoktam. De ez nem az én nickem. Ettől függetlenül a topiknyitóban megfogalmazott kérdést magaménak érzem. Tehát akár én is nyithattam volna. Csak hogy nem nyitottam, mert a téma már előkerült egy másik topikban. Ennél fogva, minek nyissak rá topikot külön?

A témát talán kingvidor olvtársunk hozta fel korábban. A nickmemóriám nem túl jó. Lehet más volt. A MIÉP szellőztette meg egyébként a dolgot legutóbb. S már hónapokkal korábban cikkezett róla a Magyar Hírlap, Magyar Nemzet. Már akkor is, amikor az illető még nem a szélsőjobboldali volt, hanem épp mérsékelt középpárti esetleg "igazi" konzervatív...

Szóval, ha nem akarod nevetségessé tenni magadat, akkor szépen a témával foglalkozol és nem hülyeségek feltételezésével, ami amúgy teljesen irreleváns.

A topikcím vagy igaz vagy nem igaz. Függetlenül attól, hogy ki nyitotta a topikot.

panda
  Válasz | 2009. június 18. 18:58 | Sorszám: 20
Nulla elvtárs, nyugodtan nyitogathatod fika topikjaidat saját néven is, nem porblémo...
icelpro
  Válasz | 2009. június 18. 18:55 | Sorszám: 19
szóval a FIDESZ kevesli a 14%-ot. Tobbet szeretne a JOBBIK-nak.

Rendben. Csak hajrá, így tovább a mocskolódással.

SenKyse
  Válasz | 2009. június 18. 18:52 | Sorszám: 18
szerintem rohadtul nem érdekes -
elterelő hadművelet
- el akarják adni a VIZEINKET
- avval foglakozzunk ami ÉLETBEVÁGÓ
http://www.magyarhirlap.hu/cikk.php?cikk=170667
http://www.magyarhirlap.hu/cikk.php?cikk=170882
A. E.
  Válasz | 2009. június 18. 18:40 | Sorszám: 17
A kettő közül egyikről biztosan tudjuk, hogy nem fújja.
Ellenben a tény tény marad. Ez a Masszi a Jobbik-ban nagyon pikáns dolog. Nyilvánvaló volt, hogy egyszer a Jobbik is elveszti a szüzességét. Ha egy-egy ilyen feltűnik az megbocsátható szerintem, Ami nem megbocsátható az a Gárda megalakítása és Morvai beemelése a pártpolitikába.
panda
  Válasz | 2009. június 18. 16:20 | Sorszám: 16
Nem zörög az haraszt, ha nem fújja az magyar turista és Quintett!
A. E.
  Válasz | 2009. június 18. 15:37 | Sorszám: 15
No, akkor nem is írok semmit látom, Te nagyon szépen levezetted.
fokos
  Válasz | 2009. június 18. 13:44 | Sorszám: 14
Persze. Az a gyanús, ami nem gyanús! Éberség!
Egyébként mi az igazság? Amit a vaksi szemeddel látsz? stb. Egyébként a szcientológiások tagadják, hogy szekta lennének. Pedig azok. Azt is tagadják, hogy híveiknél tudatmódosítást próbáknak végrehajtani. Pedig megpróbálják. Ebben a konkrét esetben tehát a tagadás nagy valószínüséggel egyenlő az állítás melletti bizonyítékkal. Vedd úgy, hogy kristályos bolsitempó.
Az említett jóember viszont egyedi, a replikában a "nemmindenkiilyen" lenne szerintem adekvát.
onogur
  Válasz | 2009. június 18. 13:00 | Sorszám: 13
Hát ha Nemleszgázáremelés Ildikó-szerű politikusok mondják, akkor igen.
Egyébként meg nem.
mpd
  Válasz | 2009. június 18. 12:30 | Sorszám: 12
Akkor, ha valaki tagad valamit, az éppenhogy az eredeti állítás melletti bizonyíték?

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola