Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » MDF a Habsburgokért. - Avagy hová lett az ősi Buda?

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: MDF a Habsburgokért. - Avagy hová lett az ősi Buda?
Vata
  Válasz | 2009. június 14. 19:59 | Sorszám: 20
Vissza kellene venni az eredeti "szent Korona" Alkotmányként ismert törvényi alapvetést,ahhoz, hogy ismét egyesíteni lehessen a Szent Korona Népeit és Nemzeteit!
Az egy jó megoldás lenne az EU. áfium ellenében is!
- Ja! És Működik!
(Csak akarni kell!)
Vata
  Válasz | 2009. június 14. 19:46 | Sorszám: 19
Bocsi!
Megint figyelmetlen voltam...

Viszont tényleg vannak akik nálam sokkal okosabbak saját történelmünkből,s ezért sokat pirulok!
- Mert ez a mi történelmünk nem bizonyos "tudósok" magánügye, hanem Közügy, amit ismernünk és ápolnunk kellene! (De nem tesszük, inkább hiszünk a hazugoknak! - Többek között a habsburgi hazugsággyárként üzemelő akadémiások tanügybe iktatott ferdítéseinek...)

onogur
  Válasz | 2009. június 13. 23:56 | Sorszám: 18
Nem Neked írtam!
Medi
  Válasz | 2009. június 13. 23:29 | Sorszám: 17
Ha jól emlékszem, akkor a Vöröskereszt Vezetője lett volna H.Gy., aminek a székhelyét Budapestre akarták helyezni.
Innen már nem tudom, hogy mi a történet.
Valószínűleg semmi nem lett belőle. Aztán ki kellett szegénynek valamit találni, nehogy állás nélkül maradjon.
mpd
  Válasz | 2009. június 13. 22:22 | Sorszám: 16
Na csak vigyázzanak, nehogy sünbe lépjenek.
panda
  Válasz | 2009. június 13. 22:13 | Sorszám: 15
"A Bajnai-kormány és az MSZP nagy emlékünnepségeket tervez az újratemetés közelgő évfordulójára"

Vata
  Válasz | 2009. június 13. 20:13 | Sorszám: 14
Nem sokat...
De azóta fejlődtem!
Viszont az tény, hogy a török idők után nem lelni nyomát az ősi Budának, s arra is van forrás, hogy az osztrák uralom hogyan próbálta (- sajnos elég sikeresen) eltéríteni a történelmi tudatunkat.
- De Te ezt sokkal jobban tudod nálam...
onogur
  Válasz | 2009. június 12. 23:35 | Sorszám: 13
Régen legalább a történelemhez értettél egy kicsit.
Vata
  Válasz | 2009. június 12. 22:46 | Sorszám: 12
Vata
  Válasz | 2009. június 12. 22:45 | Sorszám: 11
Tudod, ő is azt vallja, a "békákat se kérdezik meg, lecsapolhatják - e a mocsarat..." :S
Vata
  Válasz | 2009. június 12. 22:43 | Sorszám: 10
Nem szívesen...
De az egykori "világkiállítási" területen az ő cége az úr... - Valamint az Andrássy úton és még néhány palota hasznosításában, - egypár cégen keresztül...
Joszip Broz
  Válasz | 2009. június 12. 21:11 | Sorszám: 9
Idézet:
Ottó herceg az egyik legnagyobb európai ingatlanbefektetési cégben igencsak érdekelt tulajdonos...

Erről tudnál esetleg bővebben írni, felkeltette a fantáziámat.

Vata
  Válasz | 2009. június 12. 20:28 | Sorszám: 8
Értem.
Én viszont arra szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy a magát még mindig "Magyar" és "Demokratának" hívó kétszemélyes "Fórum" a magyar-írtásban és történelmünk eltörlésében élenjáró család sarját akarja benyomni az EU parlamentjébe. (Mellékesen megjegyeztem, hogy édesapja Ottó herceg az egyik legnagyobb európai ingatlanbefektetési cégben igencsak érdekelt tulajdonos...)
- Akkor kit is akar képviselni a Habsburg, s kit az MDF?
Ja! - És hol van Buda-Vetus?
gajo
  Válasz | 2009. június 12. 20:14 | Sorszám: 7
Nem az Arvisúrákat akartam bántani.


"A legérdekesebb mégis a kép, amely kirajzolódik" - talán ezt a részt kellett volna kiemelni! Aki ezt leírta nem élt a "kommunizmusban".D:

Vata
  Válasz | 2009. június 12. 20:01 | Sorszám: 6
Mit mondtál, - mér mondtad?
Vagy csak úgy? ...
gajo
  Válasz | 2009. június 12. 19:41 | Sorszám: 5
"A legérdekesebb mégis a kép, amely kirajzolódik: a vörös polip 1989 nyarán még teljes egészében átfonta a magyar társadalmat és a politikai felvilágot is."

Nézd, ha a Gondolán, egy ekkora marhaságot engednek leírni... ehhez képest az Arvisurák...
http://gondola.hu/cikkek/65594

Vata
  Válasz | 2009. június 12. 19:33 | Sorszám: 4
Aha...
Ha Te mondod...
Mercurius2
  Válasz | 2009. június 12. 19:32 | Sorszám: 3
Ez a bizonyos ősbuda van akkora marhaság mint az illig féle kitalált középkor. Csak illig szélhámos, az Ősbuda meg valakinel skizofrén haluciációja, mint az arvisurák.
Vata
  Válasz | 2009. június 12. 19:30 | Sorszám: 2
? s)
Mercurius2
  Válasz | 2009. június 12. 19:28 | Sorszám: 1
Na most az mdfes habsburg is agyrém volt, de ez az ősbuda meg pláne.
Vata
  Válasz | 2009. június 12. 19:26 | Sorszám: 0
Minekutána a "kedves" Gyuri herceg elindult ebben a kutyakomédiában, s lehet, hogy a bajszos Bokros helyett bele is űl az 1 db MDF helybe az EU. parlamentjében, - felváltva a jól fizető vöröskeresztes elnökséget egy még jobban fizetős képviselőséggel, - (-...segítendő Ottó papát az ingatlanbefektetési portfóliók európai kihasználásában...-) eszembe jutott néhány gondolat erről a "történelmi családról".
- Szóval, ha már színre lépett Gyuri, - amúgy fórumosan /- tu mód szívesen megkérdezném tőle:

"Te Gyuri!
Ha feltúrnád a családi archívumodat, és utánanéznél kissé a család viselt dolgainak, - nekünk is elárulnád, hogy hová temettétek Ős-Buda várát, s a királyi sírokat?
S ha már benne vagy, akkor azt a bizonyos "Fehéregyháza" nevű hely pontos helyét is légyszíves derítsd már ki, s üzend meg onnan Brüsszelből, s az egyéb történelmünket hamisító ármányról is számolj be ennek a nemzetnek, amit képviselni szeretnél - Állítólag! - abban a parlamentben!
Mert amíg ezt MDF-esként nem teszed, nincs magyar, aki elhiggye, hogy valóban minket,s nem a "Habsburg-házat" akarod képviselni, - ismét a magyar nemzet ellenében!"

- Egyébként az a véleményem, hogy Ibolyka is jól elkúrta ezt a dolgot, - de ezen nincs mit csodálkozni, - mindenki tudja, hogy sokkal rosszabb egy félművelt sértett nőszemély egy tájfunnál...

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola