Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Ki ez a Balogh Zoltán? (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Ki ez a Balogh Zoltán?
keresztkem
  Válasz | 2013. március 22. 12:08 | Sorszám: 89
Lényegében, ha nem is "azokkal a szavakkal", DE IGENIS "AZT" MONDOM. Úgyhogy elkezdhető a fejesugrás a söröskorsóba, csak arra kék' vigyázni, hogy nehogy beverje a buksiját.
És ez semmit nem változtat azon a tényen, hogy D.T.-ről pontosan UGYANAZ a véleményem , mint Önnek.
keresztkem
mpd
  Válasz | 2013. március 22. 11:45 | Sorszám: 88
Korrekt.
mpd
  Válasz | 2013. március 22. 11:42 | Sorszám: 87
Korrekt.
kerekferko
  Válasz | 2013. március 22. 10:57 | Sorszám: 86
Nehogy már azt mondd, hogy Orbán házizsidókat tart az EU-ban, hogy ne legyen támadási felülete, mert fejest ugrok a söröskorsómba.

Nem erre utaltam, jó ember, hanem arra, hogy Dajcs Tomicica egy nyálas, gusztustalan tahó libernyák, akivel egy talponállóban sem szívnék egylevegőt.

keresztkem
  Válasz | 2013. március 22. 06:08 | Sorszám: 85
1.) Én sem kedvelem D.T.-t. De!
2.) Dr.Orbán igenis NEM "HÜLYÜLT" meg, mert jó ilyen "diszpintyeket" Brüsszel meg a filoszemitizmusba belehülyült ú.n. "művelt nyugat" szeme előtt--pontosabban szeme elé(!), meg az orruk elé is--tartani ill. dörgölni.Mondván hogy:
3.) Lám-lám "mi a választott nép fiai"-t is igenis használjuk--erre-arra-amarra.
4.) Ezt a korántsem mellékes célt "szolgálja" Szájer is meg D.T. is.Mert.
5.) Egy dolog az, hogy hogy' vélekedünk mi róla, és egy másik dolog az hogy--tőlünk teljesen függetlenűl és általunk teljesen befolyásolhatatlanúl--hogyan a nyugati, "filoszemitizmusba" belehülyült, bele-jegecesedett enervált-egzaltált VILÁG!S mindezt:
6.) Nekünk használni sőt kihasználni köll, s nem pedig őket ostobán magunkraharagítani.Úgyhogy Dr.Orbán nagyon is tudja mit csinál, és miért "tartja őket"--ebben megnyugodhatunk!
7.) De azér' Ő, Dr.O. is nagyon jól tudja, hogy "MENNYI AZ ANNYI"?
keresztkem
kerekferko
  Válasz | 2013. március 21. 21:31 | Sorszám: 84
Én meg Dajcs Tomicicát is útálom a "lécci, lécci, lécci" című vernyákolásával együtt. Ez a nyálas pacal azt hiszi, hogy attól látszik férfinak, ha minél több asszonyt elfogyaszt. Aki azt hiszi, hogy irigykedem, tévedésben leledzik.

Dajcsot mire tartjuk kint havi 1-2 milláért Brüsszelben?
Mi hasznát látjuk ennek a nylása libernyáknak?

Orbán meghülyült, hogy ilyen alakokkal kompromittálja magát?

kerekferko
  Válasz | 2013. március 21. 21:24 | Sorszám: 83
1. A miniszter "úr" belesétált a provokátorok csapdájába.
Nézzen körül a tanácsadói között, az ajánlók között.

2. A miniszter úr az USA, Izrael nagykövetei, a hazai liberális terroristák nyomására [b]nyílt (!!!) levélben próbálta magát előttük tisztára mosni, s ez által porig alázta magát az egész kormányt is (!!!!!)


3. Szaniszló elegánsan és tárgyilagosan tette a helyére az USA-Izrael-Budapest tengely létét a világ nyilvánossága előtt bizonyító csürhét.


4. Balog elvtárs nem esett messze Szőcs nevű haverjától.

Balog elvtárs mondjon le!
Sürgősen!

szabadság szabadosa
  Válasz | 2013. március 21. 14:51 | Sorszám: 82
Tegnap néztem Szaniszló válaszát a Világpanoráma extra kiadásában. Szemétül elbántak szegény emberrel.
Az ájtatoskodó Balog és főleg D. Tomika szégyelheti magát.
keresztkem
  Válasz | 2013. március 21. 14:12 | Sorszám: 81
SOK BESZÉDNEK SOK AZ ALJA.
keresztkem
alexander
  Válasz | 2013. március 21. 10:29 | Sorszám: 80
Az, hogy Szaniszló úr, nem minősítette Balog urat, csupán azt jelenti, hogy úriemberként viselkedik, ebben a csapda helyzetben, amelyet megszöttek a hamis, olajfa-gyökere testvérek a zsidészen belül és kívül.
Ám azt is jelezte, hogy méltatlanok voltak a kitüntetéséhez.
És végül, mint legfőbb orákulumhoz, Jézushoz, igazítva a cselekedetek mérlegelését, azt mondhatjuk, hogy egy pap elégtelenre vizsgázott, amikor meghasonlást okozott magyar testvéreinek.
Az, pedig, hogy egyenlő mércével méred a sértőt és a sértettet, mintegy zsidókeresztény farizeusként, ráviágít korlátaidra, amelynek itt is számtalan tanubizonyságát adtad eddig is...ami sokak számára felettébb nyilvánvaló, a te szavaiddal, szamárság és ajvékolás, én hozzátenném még, hogy önelégült és szánalmas szövegelés.
pfz
  Válasz | 2013. március 21. 09:59 | Sorszám: 79
"De azzal hogy leszólt a két nagykövet, és a magyar kormány egyből vigyázzba vágta magát, na erre mondhatja Szaniszló, ugye -ugye, megmondtam, hogy mindenbe beleütik az egyébként méretes szaglószervüket."

Precíz megfogalmazás.
Nekem is az a meglátásom, hogy az izraeliták alja népe támadja Szaniszlót. A tisztességes zs-dók egyelőre hallgatnak...
Megszólalhatna már ebben a témában az igazság oldalán néhány tekintélyes zs-dó ember is, mert különben végképp növekszik az antiszemitizmus az ilyen hazug kampány hatására. Az emberek könnyen általánosítanak, miszerint minden zs-dó olyan mint ezek a hazug gazemberek...
Elég csak beleolvasni, hogy mi az EMBEREK véleménye Balog úr Facebook oldalán (amikor a beírások nem cionista bértollnokoktól származnak).

keresztkem
  Válasz | 2013. március 21. 09:12 | Sorszám: 78
Ezekkel a dolgokkal kapcsolatban amiket ír, NEM AZ A BAJOM, hogy:
1.) Nem értek vele egyet;
2.) Még az sem, hogy KÖZÖNSÉGES a TARTALMA!
Hisz' jómagam is bevallottan közönséges vagyok--olykor.
3.) Hanem az, hogy GUSZTUSTALAN és IZLÉSTELEN.
4.) És ez akkor is bajom, ha ez a gusztustalanság és izléstelenség eredendően a "mi emberünk" L.Simon László "munkásságából" datálódik.
5.) Ettől még számomra L.Simon "az aki"--pesze--neki hogy úgy mondjam "szabad" gusztustalan dolgokat írni.
6.) Önnek viszont NEM SZABAD mindezt fölidézni és FŐLEG NEM SZABAD mindezen ÉLVEZKEDNI
7.) Mindez ugyanígy érvényes arra az esetre is, ha én írok "csúnyát"!
keresztkem
alias3t
  Válasz | 2013. március 21. 07:40 | Sorszám: 77
"Lemaradtál valamiről: én mindig is az voltam"

Nem tudom, viccnek szántad-e ezt, én jót röhögtem mindenesetre. Ne vedd személyesnek, de talán álatka feje van ennyire mélyen a fidesz seggében, de mindegy, ez a te dolgod.
A permanens bolgárurazásodra csak azt tudnám leírni, amit már többször megtettem és akkor sem értetted, úgyhogy ha ennyi, akkor hagyjuk.

Inkább olvasgassál a nemzeti keresztény kormány egykori kulturális miniszerétől valami szépet, itt ugye fontos megjegyezni, hogy azért egykori, mert véletlenül valamiről önálló véleménye volt, ami itt félázsiában nem fér bele, de a verseitől akár miniszter is lehetett.

"büdös vagyok
meg kell fürdenem
kimosnom a seggemből az elmúlt három nap papírdarabjait"

alias3t
  Válasz | 2013. március 21. 07:38 | Sorszám: 76
"Lemaradtál valamiről: én mindig is az voltam"

Nem tudom, viccnek szántad-e ezt, én jót röhögtem mindenesetre. Ne vedd személyesnek, de talán álatka feje van ennyire mélyen a fidesz seggében, de mindegy, ez a te dolgod.
A permanens bolgárurazásodra csak azt tudnám leírni, amit már többször megtettem és akkor sem értetted, úgyhogy ha ennyi, akkor hagyjuk.

Inkább olvasgassál a nemzeti keresztény kormány egykori kulturális miniszerétől valami szépet, itt ugye fontos megjegyezni, hogy azért egykori, mert véletlenül valamiről önálló véleménye volt, ami itt félázsiában nem fér bele, de a verseitől akár miniszter is lehetett.

"büdös vagyok
meg kell fürdenem
kimosnom a seggemből az elmúlt három nap papírdarabjait"

alias3t
  Válasz | 2013. március 21. 07:34 | Sorszám: 75
"Lemaradtál valamiről: én mindig is az voltam"

Nem tudom, viccnek szántad-e ezt, én jót röhögtem mindenesetre. Ne vedd személyesnek, de talán álatka feje van ennyire mélyen a fidesz seggében, de mindegy, ez a te dolgod.
A permanens bolgárurazásodra csak azt tudnám leírni, amit már többször megtettem és akkor sem értetted, úgyhogy ha ennyi, akkor hagyjuk.

Inkább olvasgassál a nemzeti keresztény kormány egykori kulturális miniszerétől valami szépet, itt ugye fontos megjegyezni, hogy azért egykori, mert véletlenül valamiről önálló véleménye volt, ami itt félázsiában nem fér bele, de a verseitől akár miniszter is lehetett.

"büdös vagyok
meg kell fürdenem
kimosnom a seggemből az elmúlt három nap papírdarabjait"

keresztkem
  Válasz | 2013. március 21. 06:34 | Sorszám: 74
1.) Hibázott Balog Zoltán miniszter úr, de nem abban, hogy kitüntetést adott Szaniszló Ferenc újságirónak, hanem abban, hogy e kitüntetést visszakövetelte.
2.) Hibázott Szaniszló Ferenc is, abban, hogy e kitüntetést visszaadta.
3.) Mindketten beleestek az ÁLLHATATOSSÁG HIÁNYÁNAK HIBÁJÁBA.
4.) Egyikőjük hibája SEM(!) jóvátehetetlen, mert mindettől függetlenűl:
a.) Szaniszló Ferenc kiváló újságíró;
b.) Balog Zoltán kiváló miniszter és kiváló ember--nem véletlenűl tegnap az Echo-ban Sz. egyetlen egy szóval sem(!) vádolta SZEMÉLYESEN B.-ot--a visssszadó szövegre gondolok, melyet este 1/2 9-kor sugároztak.
5.) Végül hibázunk mi, a magyar közvélemény is, ha ennek az egész ügynek oly' hatalmas nagy jelentőséget tulajdonjtunk: NEM OLY' NAGY DOLOG EZ.S ha túldimenzionáljuk, ezzel épp' a külső, a magyarságon kivüli "monopoltőkés és globalista erők" alá adunk "lovat"! Az ő önjelentőségi-fontosságtudatukat erősitjük--akaratlanul is! Ez szamárság!
6.) Bár "tudjuk, amit tudunk": "az" ellen TENNI KELL, s nem sokat szövegelni-ajvékolni róla!
keresztkem
Zolcsi74
  Válasz | 2013. március 21. 03:11 | Sorszám: 73
Kéne nekünk is vagy 50 hordozórakéta atomtöltettel, de olyan, hogy izraelt de akár Alaszkát is nyugodtan elérhessük. Onnantól nyugodtan köphetnénk mi is ha brüsszel-newyork-telaviv ugat - ahogy a ruszkik köpnek rájuk most.
Fla Mandulis
  Válasz | 2013. március 21. 01:48 | Sorszám: 72
A Heti Válasz ...
http://hetivalasz.hu/vilag/mint-a-gestaposok-olyanok-voltak-61861
Fla Mandulis
  Válasz | 2013. március 21. 01:41 | Sorszám: 71
Szaniszló ezt nem mondhatta. Ellenkezőleg,nem javasolták.
"A Heti Válasz főmunkatársa által vezetett szakmai bizottság félreérthetetlenül jelezte Balog Zoltán miniszternek, hogy nem támogatja az Echo TV műsorvezetőjének kitüntetését. Már múlt héten, a díj átadása után elismerte a minisztérium az Indexnek, hogy a három jelöltből csak egyet javasolt a szakmai bizottság is, de akkor nem akarták elárulni, kiket díjazott Balog a bizottság tiltakozása ellenére."

De azzal hogy leszólt a két nagykövet, és a magyar kormány egyből vigyázzba vágta magát, na erre mondhatja Szaniszló, ugye -ugye, megmondtam, hogy mindenbe beleütik az egyébként méretes szaglószervüket.

Fla Mandulis
  Válasz | 2013. március 21. 01:31 | Sorszám: 70
Ugye nem gondolja senki komolyan, hogy Balog döntött, oda-vissza...
negyven rabló
  Válasz | 2013. március 20. 23:12 | Sorszám: 69
Ez hihetetlen!
Egy magyarországi miniszter, a hivatalos, fejléces levelén ezt írja egy olyan újságírónak, aki a véleményét mondja ki egy demokráciában?!
pfz
  Válasz | 2013. március 20. 22:45 | Sorszám: 68
Balog Zoltán Facebook-oldalán várja a véleményeket...

https://www.facebook.com/balogzoltanpol?ref=ts&fref=ts

Beleolvastam a hozzászólásokba. Képtelenség elolvasni mind az eddig írt 425-öt...
Balog úr nem teszi el ezeket emlékbe, az biztos. Mélységesen, elítélik a miniszter urat... Ki fogja törölni hamarosan.

negyven rabló
  Válasz | 2013. március 20. 22:04 | Sorszám: 67
Épp most akartam ezt írni.
KATASZTRÓFA most ez a fórum!
pfz
  Válasz | 2013. március 20. 21:51 | Sorszám: 66
nem farusin, hanem ufarszin
alexander
  Válasz | 2013. március 20. 21:30 | Sorszám: 65
Szaniszló Ferenc visszaadta a Táncsics díjat.
Balog úr mehet a pénztárba, felveheti a jutalmát.
Azután pedig csendesen megírhatja ő is a lemondását, mert elvesztette arcát, azt a szánalmasat.
Ahogy haladunk, sorra foszlik a tömés és a választásig, nem marad más, mint a zsidó pajzs, rút, szibarita váza.
Szaniszló Ferenc méltósággal viselte meghurcolását és lehet, hogy Kubinyi Tamás sorsára jut, hogy helyet adjon egy megbiható olajfa gyökérnek.
Március 15. stigmatikus ereje, íme, letesztelte a politikai osztályt. Mene tekel farusin, írt a falra az a láthatatlan kéz, akkor hát csak rajta, hadd lássuk, milyen a zsidész?

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola