Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Ezentúl mondhatja bárki: "Kiirtanám az összes zsidót"?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Ezentúl mondhatja bárki: "Kiirtanám az összes zsidót"?
oggi
  Válasz | 2004. február 21. 03:24 | Sorszám: 26
Utálom, ha külön topikot nyit valaki egy korábbi hozzászólásomból. Tessék ott folytatni, ahol én sem restelltem.
Elhatárolódom. Voilá.
Előzmény: 0
Bőrharisnya
  Válasz | 2004. február 21. 00:52 | Sorszám: 21
Miért ne mondhatná? A törvény ezek szerint megengedi. Polt cionáci?
Előzmény: 0
kaleb
  Válasz | 2004. február 20. 17:40 | Sorszám: 3
Nem.

Mert a kereszténység vallás, a zsidóság meg nem csak az. Valamelyik topikban már szóbakerült, mint mondott Barango. Ennek az lenne a párhuzama, ha te azt mondanád, hogy én bizony nem türnék meg olyan ortodox zsidókat, akik nem hajlandók disznóhust enni. Ez mondjuk egy nagy baromság, de senki nem ítélhetne el érte, mert azt gondolsz a kosersági szabályokról, amit akarsz, mint ahogy Barangó is azt gondol Szent Ferenc szexualitűással kapcsolatos nézeteiről, amit jólesik neki.

Ha felszólított volna bármilyen népírtásra, az más. Az bűncselekmény. De nem tette, amint az Ügyészség helyesen állapította meg.

Lassan kezd ez a cionnáci dicsérő jelző lenni. Nem azt jelenti, hogy megfontolt, józan ítéletű?

Előzmény: 0
akottyabot
  Válasz | 2004. február 20. 17:32 | Sorszám: 2
Légy jogkövető: A Törvény szerint igen.
Előzmény: 0

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola