Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Ki Irakból transzparens,az országgyülésen.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Ki Irakból transzparens,az országgyülésen.
Turul
  Válasz | 2004. április 19. 16:13 | Sorszám: 7
Láttam.
Ezért írtam.
Konkrétan. A nagy zűr-zavarban Áder feltalálta magát és gyorsan ügyrendi kérdésben szót kért, Szily nem akarta megadni, Áder adddig jutott, hogy: példátlan botrány, kivizsgálását kéri, mire Szili kikapcssolta a mikrofonját.
Mondván, tudja mi a teendő.
De a képen látszott áder, amint végig mondja.
Mikor befejezte, mivel folyamatosan arra felé fordult azt találta lányos zavarában mondani: Kedves Frakciótársaim!
Majd a röhejre, átfordította a fejét a saját oldalukra, de késő volt, ezért középre nézve folytatta: kedves képviselőtársaim....
Jó volt Ibolyka is, aki műsoron kívül mentegetőzött Szilynél: semmi közünk hozzá, ezért szóltam a Karcsinak...
Előzmény: 0
szutyok
  Válasz | 2004. április 19. 16:09 | Sorszám: 6
Én láttam. Áder azért nem kaphatott szót, mert a napirend előtt nincs lehetőség ügyrendi kérdésekre. Áder mégis elkezdett beszélni, hogy azonnali vizsgálatot követel (lényegében ugyanazt mondta, amit Szili előtte), mire Szili megvonta tőle a szót.
Előzmény: 0
Jaszin
  Válasz | 2004. április 19. 16:00 | Sorszám: 4
ha majd visszanyeri lélekjelenlétét Katikánk, megállapítja, hogy Orbán Viktor személyesen küldte föl őket a karzatra, ezalatt Kövér László a pincében zavartalanul csomózta a kötelet
Eme megállapítást természetesen részletesen közreadja minden "közszolgálati" és "mértékadó"...
Előzmény: 0

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola