Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Jobb Budapestet!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Jobb Budapestet!
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2004. június 28. 17:57 | Sorszám: 21
A Fidesznek nincs esélye.

Egy jobboldali ellen-SZDSZ-szel együtt lehetne csak nyerni. Tehát az MDF, Jobbik, MNF, MIÉP mint nélkülözhetetlen segéderők közül valamelyik alkalmas Pest meghódítására. Máskülönben az SZDSZ-MSZP többség megmarad.

Szvsz egy rendpárti követelésekkel fellépő pártnak kifejezetten lenne esélye. Ismerve a pesti közállapotokat. Amúgy szerinem nem az donimál, hogy a Fidesz utálja a fővárost. Mindössze ostoba és pökhendi módon mutatott be a fővárosnak 98-2002 közt, amely arrogancia belülről jön. Azóta talán tanultak, de az emberek továbbra sem szeretik a fiúkat. A pesti dörzsölt szavazó. Zászlólengetéssel nem kenyerezed le.

Előzmény: 0
Flammarion
  Válasz | 2004. június 28. 00:46 | Sorszám: 15
Akkor sose láttál emdéefest, miépistát, fideszest vitatkozni a ringben. Kádéenpés csendben imádkozott a sarokban Mikor melyikben.
Előzmény: 0
Anonimus
  Válasz | 2004. június 27. 13:18 | Sorszám: 2
Amott reagáltam, de akkor én is idemásolom:

Idézet:

Anonimus
Válasz | 2004. június 27. 12:54 | Sorszám: 44
Írod: ,,Orbán egészen egyszerűen nem érti, mi van itt. Igaz sohasem volt valami széles látókörű stratéga...´´

Nekem meg úgy tűnik: érti.

  • 1. Budapest: kb. 2 millió lélekszám; vidék (azaz nem-Budapest) kb. 8 millió lélekszám.

  • 2. Budapestet keményen tartja az MSZP-SZDSZ; vidékkel ezek nem foglalkoznak.

  • 3. A választásban az egész ország részt vesz; csakúgy, mint ahogy az egész országgal foglalkoznia kell egy országos pártnak.

Előzmény: eszbej 2004. június 27. 11:46


Azzal, hogy jobb Budapestet, természetesen egyetértek; csak azzal nem, hogy negatívan közelítsük meg a kérdést.

Előzmény: 0
Ritter
  Válasz | 2004. június 27. 13:02 | Sorszám: 1
En sajnos igazat adok neked,mert en az utobbi idoben csak azt hallottam,hogy a kutyaszar es a katyuk Guiness-be illo fovarosa..
Előzmény: 0

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola