Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Ezentúl mondhatja bárki: "Kiirtanám az összes zsidót"?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Ezentúl mondhatja bárki: "Kiirtanám az összes zsidót"?
nemszadista
  Válasz | 2004. február 21. 01:38 | Sorszám: 23
Nekem az 1éves fiam szeret ezzel a játékkal "játszani": http://poljat.5u.com
Előzmény: 16
radala
  Válasz | 2004. február 20. 20:34 | Sorszám: 17
Ne ez már kezd ilyesztövé válni. Kik ezek akik kik?
Ez egy hülyerség.
Mellesleg ez érdekes dolog, mert nekem csk 3.5 a nagyobbik lányom is és nagyon igyekszem nem kommunistázni, nem konzumidiótázni, nem plebsezni egy ekkora gyerek elött, mert nem szeretném, ha húlye lenne, de az biztos, hogy nehéz dolog, hogy mit mondj a gyerekedröl. Mindenesetre nem kéne ennyire fölhúznod magad, bár megértem.
De nincs szó semmiféle ezekröl. Van nagyonköcsög tilosos, van nagyobunkó Pethö van vamzer Mécs, van hihetetlen mocsok hazug szerecsenapa mosdató Bauer. De ezek nem ezek, ezek sok-sok mocsadék, akik önmagukban, a származásuktól függetlenül a multjuktól is függetlenül, a szüleiktöl is függetlenül. Ma szemetek.
Ennyi nem több. A bíróságnak pedig szerintem igaza van. Én azt gondolnám helyesnek, hogy ember ilyet mondhat de rádió ilyet nem sugározhat...
Előzmény: 16

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola