Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » www.nemnemsoha.hu

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: www.nemnemsoha.hu
csiribingyó
  Válasz | 2002. november 20. 21:21 | Sorszám: 17
Sziasztok!


Sokat nem írtam még a Gondola fórumára, inkább csak olvasgattam. De ami most történt arra késztetett, hogy klaviatúrát ragadjak.
Ebben az országban ma 2002. novembrében lábbal tiporják a sajtó/szólásszabadságokat. Hihetetlen, mit meg nem mernek tenni. Az Indexen olvastam róla a lap bezárásáról (megjegyzem, csoda hogy írtak róla), elhatároztam, hogy diplomám kézhezvétele után elhagyom a hazámat, és meg sem állok a kenguruk földjéig. Én ebben a szellemileg megrokkant társadalomban már nem tudok minőségi életet élni. Ma már ott tartunk, hogy (lassan hivatalosan is, hála Bárándy "úr" törvényének) antiszemita, kirekesztő, revizioniosta vagyok. A jobboldal szétverés totális ostrom alatt áll, nem szeretnék Cassandra lenni, de véleménem szerint esélye sem lesz a következő választásokon. Sőt a vörös szegfű pártja még nagyobbat fog "tarolni", mint most. Lassan már napilapot sem merek olvasni. Nem olyan régen egy bácsi majdnem leköpött a villamoson, amiért a Demokratát a kezembe mertem venni nyilvános helyen. Válaszolni már nem is mertem neki, mert az utazóközönség tekintetei alapján észre kellett vennem, hogy véleménnyemmel maradtam volna. A fórumokon majdhogynem kiutálnak politikai nézeteim miatt. Meddig kell ezt nekem elviselnem??????

Elnézést, lehet hogy off voltam, de a téma nagyon kifakasztott.

Üdv!


csiri

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola