Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Ki ez a Balogh Zoltán?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Ki ez a Balogh Zoltán?
Macisajt
  Válasz | 2013. március 19. 11:55 | Sorszám: 30
"Azt hittem, kiejtem a kezemből az újságot, Lukács "szösszenetét" olvasva. "


Ha lehetne rá reagálni, én bizony írnék egy válaszlevelet emiatt volt hazámfiának...

Egyrészt, mert a "belgák" ugyebár Kohn és Grün, akik a viccben a flamand és vallon hagyományos konfliktusban
szeretnének "középen" állni.
Valóban ilyen "belgává" szeretne Lukács válni?

Másrészt mert Szaniszlót nem (nagyon ) ismerem, a délszláv háborúkban voltak tudósításai, azóta nem követtem.
De nem is ez a lényeg.
Hanem hogy Lukács gyakorlatilag leelmebetegezi egy újságíró kollegáját.
Nomármost. Lehet hogy Szaniszlónak nincs igaza abban amire felfűzi a mondanivalóját. Lehet, mondom. (Bár megnézve a lejártó szándékú összevágást amit az Index közölt, nem tárcsáztam a pszichiátriát. Attól ugyanis hogy valaki paranoiás, még könnyen lehet hogy tényleg üldözik, másfelől meg elmondanám a legszörnyűbb rémhírt: Minden Igaz.)
No de, attól ne járjon egy díj valakinek, mert másoknak mások a nézetei- ez számomra elfogadhatatlan.

És végül, Lukácsot anno is sokan lehülyézték -szvsz joggal, magam annyit írtam akkor hogy csodálom hogy ilyesmibe belement, hiszen pontosan ismerte a román hatóságokat és az ottani észjárást- szóval lehülyézték mikor Nyírő csontjaival/hamvaival játszadoztak (ő volt az "újratemetés" sajtófőnöke).
De józan kollegának emiatt nem(sem) juthatott eszébe hogy nem kaphat díjat.
Kapott is, éppen Táncsics-díjat, tavaly.


Szóval, ez is mehet a többihez, a balaványok, debreczeni józsefek mellé.

Előzmény: 21
kerekferko
  Válasz | 2013. március 18. 12:02 | Sorszám: 22
Kérdés: vajon anno kik javasolták Lukácsot a kitnütetésre.

Láttunk már karón varnyút és azt is, amikor az MN-ben a választások után Valagány BÉRmállott szana de széjjel.

Előzmény: 21

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola