Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Mi történik az MDF-nél?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Mi történik az MDF-nél?
bordür
  Válasz | 2009. június 18. 18:18 | Sorszám: 30
Ez a levél már volt?

"Címzettek: A Magyar Demokrata Fórum Elnöksége tagjai.

Kedves Barátaim! Televíziós műsorban kértem a tagságot, hogy ne lépjenek ki, és Benneteket, személyesen is, hogy mellőzzétek a kizárásokat. Ez utóbbit sikertelenül. Ezért kapcsolatainkat megszakítottnak tekintem. Jobban meglesztek nélkülem. Az út, amelyen jártok, számomra vállalhatatlan. Nekem az elvek és eszmények többet jelentenek, mint a politikai sodródás a feltételezett siker érdekében. Arra kérlek Benneteket, hogy a közszereplés során mondott szavaimat hitelesen idézzétek. Boross Péter Kelt Budapesten, 2009. június 13-án.”

A fenti levelet a Magyar Nemzet honlapja ismertette. A poltikus ez év január 9-én az MDF vezetésének azt jelezte: nem kíván tovább részt venni a párt parlamenti frakciójának munkájában. Akkor több olyan értesülés is felröppent, amely szerint a szakítás hátterében a Boross Péter és Dávid Ibolya, valamint Herényi Károly közötti politikai, esetleg személyes nézeteltérések állhatnak. Ezt akkor minden érintett fél tagadta - emlékezetet a honlap. "

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola