Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Két Amerika

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Két Amerika
Cakpakk
  Válasz | 2005. szeptember 23. 01:51 | Sorszám: 51
Pont ezért mondom. Azért vagyok pipás az összes hazai (ezen a héten) liberális "értelmiségire", mert idehaza is hozzászoktatják a nincstelen nyomorgókat, hogy segéen éljenek miközben egy gombot nem tudnak felvarrni inkább az internetet tanulja. Ha az elsös cigánygyereket berakják egy olyan osztályba ahol irás helyett azt tanitják nekik mire való a ceruza és hogyan kell az arcát megmosni akkor szegregációt ordítanak az állatjai. Ezzel paralell pedig nonstopp azt nyomják a fülébe - benneteket elnyomnak felhasználnak stb... Odaát ugyanez van, a szadesz onnan adaptálja kritika nélkül az összes módszert.

Szoval azt azért nehezen tudom elképzelni, hogy minden "normális" ahol beterelnek a stadionba cca 20E embert és azok képtelenek megszervezni magukat eltürik, hogy megeröszakolják a nöket stb...

De nem csak a négerek hanem a mentöalakulatok is "leblokkoltak" és nem csak a helikopterekre lödözö bandák miatt, de az összeomlott távközlés miatt erre mondom, hogy már "gombnyomogató" csak.
Ha a környezet megváltozik (ezt amugy kint is tapasztaltam) képtelen alkalmazkodni - annyira megszokta, hogy ne improvizáljon mert "beperelhetik".

Előzmény: 43

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola