Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Mozgalom: Zsidó iskolába cigány gyerekeket!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Mozgalom: Zsidó iskolába cigány gyerekeket!
Macisajt
  Válasz | 2008. október 05. 19:20 | Sorszám: 45
" Igen, ezt megaszontad, de most ehhez kellett egy
-= tarkamarhamagyar = - tüntetés apropó, ami ki is használt.
Le kellett csapni a labdát. Jó lenne még pár ilyen, és röhögne rajtuk az egész ország.
Nem is tenne rosszat a borongós lelkiállapotunknak
Talán súgtál? "

Nézd, én már sokszor "súgtam".
Ami azt jelentette, hogy megírtam -oszt legtöbbször ellopták. ( Nem baj, jelzem- ha nem akarnám, akkor nem tenném nyilvánossá).

És hogy röhögne rajtuk pár ilyen után az ország?
Persze.
Csakhogy az un. jobboldalnak soha ennyi esze nem volt, hogy az ebben rejlő lehetőségeket kihasználja.
Max elöállt politikai hörgeményekkel- ez is az- amit aztán vagy levadásztak, vagy elhallgatták.( ezzel is az lesz).

Ahelyett hogy szépen civilként, médiával megtámogatva, ahogy ill...


Adok egy példát:Goj Motorosok.
Már a nevük is telitalálat volt. Hörögtek és ugrottak "ezek" rendesen.. Csakhogy azt nemigen tudták elmagyarázni a nagyérdemünek hogy miért..
És mivel a Goj Motorosok igencsak értelmes emberek, semmilyen csínbe (eddig legalábbis) nem mentek bele,(még szept.20-át is meglepő értelemmel fogták fel) - ők úgy provokálták "ezeket" hogy dühtöl eltorzultan ugorjanak.
És "ezek"ugrottak.
Bele egyenesen a bíróságba, ahol a Gojok eddig csak nyertek.Pénzt és ingyenreklámot.


Mindig mondogatom: többet ésszel mint...
De nem.
Majd mink megmutatjuk, égjenek a kukát, operettnácik masíroznak parlagfüvet írtani , kukaházik meg torockaik, meg vonák...

Előzmény: 26

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola