Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » PARASZOLVENCIA(Hálapénz)

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: PARASZOLVENCIA(Hálapénz)
alias3t
  Válasz | 2004. március 11. 11:49 | Sorszám: 50
Örülök, hogy tetszett.
Ha majd egyszer vagy te, vagy valamelyik hozzátartozód beteg lesz, a saját bőrödön fogod tapasztalni, ha nincs kivételes szerencséd.

Mesélek egy személyeset, kb 10 évvel ezelőttről. Beszereztem egy bokasérülést, amit begipszeltek. A kontrollvizsgálathoz le kellett venni e gipszet, mert újra röntgenezni kellett.
Ott állok a doki előtt mezítláb, féllábon, levett gipsszel. Azt mondja a doki, hogy akkkor menjen a röntgenre, de ne álljon a lábára. Ok, mondom, akkor biztos odatolnak, de nem történt semmi. Hogy menjek oda lábraállás nélkül? Hát ugráljon, válaszolja erre a doki. Ok, ugráltam, de menet közben már megláttam az asszisztenst. Mondom neki, hogy ha már így összefutottunk, hadd adjam oda a vizsgálatkérő lapot. Azt mondja erre, hogy csak az ablaknál veszi át, ahonnét az ajtók mögött amúgy visszaviszi arra a helyre, ahol megszólítottam, biztos tetszett neki, ahogy fölöslegesen elugrándozok még 25 métert.
Ha te azt hiszed, hogy a nemörődöm orvosokat és a kritikán aluli figyelmetlenséget úgy találja ki valaki, akkor nem tudod, miről beszélsz.

Előzmény: 48

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola