Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Jobb Budapestet!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Jobb Budapestet!
kerekferko
  Válasz | 2013. március 13. 10:16 | Sorszám: 51
A libás meg a táncos-vigyorgós vonták meg a pénzt az önkormányzatoktól úgy, hogy a feladataik megmaradtak.

EEzzel rákényszerítették őket arra, hogy ingatlanokat adjanak el, hogy hiteleket vegyenek fel.

Orbánék most a hitelek egy részének átvállalásával segítenek, hogy ne csődöljenek be.

A libás és a táncos-vigyorgós záratták be a falvakban, községekben

-az orvosi rendelőket
-a gyógyszertárakat
-a bolcsódéket
-az óvodákat
-iskolákat vonattak össze, aminek a következtében kilométereket kellett utazniuk a gyerekeknek
-ritkították a helyközi buszjáratokat
-megszüntették a helyközi mellékvágányokat, kisvasutakat

Mi a frászt gagyogsz te kiscsákó?

Ez neked bénázás volt, nem pedig kifosztás, népirtás?

Előzmény: 48
keresztkem
  Válasz | 2013. március 12. 18:59 | Sorszám: 49
"..2006 óta ők irányították a legtöbb várost."
Szülővárosomat Miskolcot 2006-tól kezdődően is MSZP-sek baszták el, de inkább tovább.Ahogyan Kazincbarcikát, Ózdot is.És megsúgom önnek: Kazincbarcikán és Sajószentpéter városában JELENLEG IS(!) MSZP-s polgármester van!
MONDOM! JELENLEG IS!(Dr.Faragó Péter)Szentpéteren. Csakúgy mint Kazincbarcikán.(ott Szitka, azt hiszem Gábor, de a keresztnév nem biztos, de hogy MSZP-s az biztos--mondom: MOST, ebben a PERCBEN IS%)Bassza meg, akkor mit pofázik hülyeségeket!
Ergo: ha ön engem azzal vádol, hogy én nem jól tekintem át ezt az önkormányzati helyzetet, akkor az önmaga tájékozottságát ugyan miként és milyen alapon "értékeli" oly' túlságosan nagyra.Tény.2002-től de különösen 2006-tól nyakra- főre épültek a mélygarázsok, ilyen olyan kacsalábon forgó paloták. Miskolcon Városi Kemény Dénes Uszoda , Művelődés Palotája, Zöld Nyíl szupergyors villamosvonal a Tiszai P.u-tól Felső-Majláth-ig stb... stb.EZEK ITT LÁTHATÓK(!) A SZEMEINK ELŐTT, SŐT ÖN IS MEGNÉZHETNÉ HA NEM LENNE ENNYIRE DEMAGÓG barom.
Nem mondtam, hogy ezek ne' kellettek volna már nagyon régóta!De NEM ÚGY, és nem akkor, amikor és ahogy' kivolt'--már akkor is ki volt(!)-- meg még ki is van a seggünk a nadrágból, oszt' ilyesmivel nagyképűsködtünk!Pontosasbban: nagyképűsködött a buta és lelkiismeretlen maszopos(!!!) dilettáns-hülye városvezetés mindenhol szerte az országban.A sok önhöz hasonló nagypofájú hatökör, akik még mindig minket vádolnak tájékozatlansággal.Minket akik megpróbáljok helyrehozni azt a sok trágydombeszerű mocskot, amit önök csináltak.Szumma szummárum:
IGENIS: NEM ÉN VAGYOK A NAGYPOFÁJÚ-NAGYKÉPŰ ÉS SZUPERTÁJÉKOZATLAN HANEM ÖN.
KERESZTKEM
Előzmény: 48

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola