Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Heti Válasz: Sólyom jobb lett volna mint Schmitt Pál

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Heti Válasz: Sólyom jobb lett volna mint Schmitt Pál
Macisajt
  Válasz | 2012. január 05. 11:55 | Sorszám: 52
Engem a nickek különösebben nem érdekelnek.(max. ignorálás
céljából, ha valamelyikük személyeskedéssel eljátsza...)


Viszont a közelmúltban(is) figyelemre méltó alultájékozottságot tapasztaltam, még a saját oldalon is.
(pl. fogalmuk sincs milyen az IMF hitel, milyen volt, milyen az "örökség"..vagy ez a Sólyom példa is ilyen.
Mikor Török Gábor blogjába (aki elkezdte a "null Schmitt" c. teóriát,hogy aszondja, egy év alatt nulla törvényt vétózott meg, morzasztó), bemásoltam göncz árpád tevékenységét, aki a dicsőséges 94-98 mszp-szdsz kétharmad alatt négy év alatt nulla db. törvényt küldött az AB-re, bár buktak rendesen, beleértve a bokros-csomagot is...
akkor mélységes döbbenet uralkodott el a fórumokon.


Ezért aztán sokszor hasznos a múltat pontosan újra és újra felidézni, pláné ha az ember ilyen hazug legendákat lát hogy "Sem Mádl, sem Sólyom nem írt alá alkotmányellenes törvényeket."(muhaha )
vagy amit most a Jew York Times-tól az ifjabb bárándiig terjesztenek a "négyötödös szabályról amit a Fidesz törölt el"...

Előzmény: 50

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola