Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Két Amerika

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Két Amerika
xenos
  Válasz | 2005. szeptember 23. 22:50 | Sorszám: 58
Mit szóljak többet hozzá? Biztos igaza van az idézet írójának, ő él ott, nem én. Mondtam is, hogy én elhiszem. Én nem jártam még az USA-ban, csak Mo.-on találkoztam néhány emberrel akik egy darabig itt tanítottak. Ők voltak a kivételek, mind jó fej volt. Pl. olyan, akivel csak annyi kapcsolatom volt, hogy Internet ügyben időnként segítettem neki, visszautazása előtt lejött elbúcsúzni, számos magyar kollegám, akivel egy folyosón dolgoztam se tett ilyet mikor leszámolt.

Egyszer találkoztam csak olyannal, akinek valami mail server elérési problémában segítettünk, ő úgy tünt, mint ha valami egzotikumnak nézne minket, jól szórakozva azon, hogy mindenféle technikai problémával küzdöttünk az érdekében. Idegesítőnek és nagyképűnek tűnt, de szerintem csak nekünk, megfáradt alkalmazottaknak volt szokatlan az a hangoskodó, túláradó happy-ség. De pl. hozatott nekünk és magának sört az egyetemi klubból, cserébe a segítségért.

Vegyük úgy, hogy csak érdekességként írtam le a velük kapcsolatos tapasztalataimat, már ha valakinek érdekes volt.

Előzmény: 56

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola