Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » A Jobbik a likudos Kacav látogatása ellen

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A Jobbik a likudos Kacav látogatása ellen
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2004. április 17. 16:17 | Sorszám: 76
Mindegy ki írta le előszőr a nyilas szót. S nos nem is személyekkel vitázom én... Nekem személyekkel itt csak a ténylegesen érintettekkel Saron-Szálasi lehet problémám. A párhuzam valóban nem jó. A különbségeket a végtelenségig lehetne sorolni. Fárasztó lenne.

Minden összehasonlítás a gondolkodás megkerülése. Összehasonlítás és azonosítás nélkül is tudjuk, hogy Saron s Izríel aktuális politikája emberi jogilag és (legminimálisabban vett emberi) erkölcsileg is nagyon a tilosban jár.

Történelmi előzmények nélkül is el kell tehát ítélnünk, megálljt kell neki parancsolni, de mindenek előtt nem kell parolázni vele, nem kell támogatni. De vannak, akik számára a hatvan évvel ezelőtti baromságok mérvadóak - hát egyék meg a főztjüket...

Előzmény: 60
Szőlővessző u. 3.
  Válasz | 2004. április 16. 18:02 | Sorszám: 63
1. Eztt fontos kihangsúlyozni, már mondtam, hogy semmi közösség nincs köztünk kalebbel.
2. Amit írtam, az az MTI anyagából vett részlet, így megfogalmazásáért nem terhel felelősség
3. Bár nem terhel érte felelősség, egyetértek azzal szó szerint.
Előzmény: 60

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola