Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Székhelyi, a vessz(t)ő...

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Székhelyi, a vessz(t)ő...
Kulik László
  Válasz | 2005. március 24. 05:38 | Sorszám: 82
"Az sem szerencsés, hogyha bárkit hazaárulónak neveznek."
Azért azt ne feledd, hogy senki nem hazaárulózott legfeljebb csak szeretted volna.
Viszont a nemzetáruló szó elhangzott.
Ugye érzed a különbséget?
Előzmény: 60
nemszadista
  Válasz | 2005. március 23. 21:20 | Sorszám: 63
Szerintem nem kéne szándékosan félremagyarázni a dolgot.

Az, hogy az a tahó szadeszkretén hímtaghoz hasonlította Orbán Viktort, azon az ún. SZDSZ szellemi színvonalát tekintve már senki nem ütközik meg kükönösebben, ez nem is igazán "érdekes".
OV legfeljebb beperelhetné a személyiségi jogainak megsértéséért. (De jobb, ha nem teszi, ahogy írtad.)

Viszont itt a magyar Himnusszal kapcsolatban történt 1 újabb súlyos szimbólumgyalázás.
És szerintem ne te mondjad meg, hogy ez az-e, ui. te 2ségtelenül valamilyen szellemi rokonságot vállalsz ezzel a nyomorulttal.

Az, hogy Izraelben mi van, tényleg irreleváns, én csak azért hoztam be az "izraeli himnuszt", hogy valami olyan szimbólumt említsek, amire talán nagyobb az érzékenységed. Esetleg az a halotti himnusz ilyen számodra? Ha nem, akkor válassz más szimbólumot.


Ui:
A "nemzetáruló" kifejezés nem sértés volt Schmittől, inkább találó jelző.

Előzmény: 60
terra
  Válasz | 2005. március 23. 21:04 | Sorszám: 62
Ne Izraelről beszéljünk, hanem Magyarországról. Ebben az országban már azt a szót sem lehet kiejteni, hogy "szakállas", mert felhördül a kórus és fejeket követel. A nemzeti Himnuszból pedig büntetlenül lehet csúfot űzni. Normális ez? Szerintem nem.

Mit gondolsz mi történne Franciaországban egy állami színház igazgatüójával, aki hasonlót tenne a franciák nemzeti himnuszával? Úgy repülne, hogy öröm lenne nézni, kitagadná a civilizált társadalom és még örülhetne is, ha nem lincselik meg az utcán.

Előzmény: 60
Turul
  Válasz | 2005. március 23. 20:57 | Sorszám: 61
Nincs igazad Kaleb!

A magyar Himnuszt gyalázta ez a nyikhaj "mohikán".
Nem határolódsz el tőle. Baj, mert a "mohikánoknak" bizony az utolsójával van dolgunk.
Gondolom Te nem kívánnál "mohikán" lenni?

Mindegy.

Szeged városa értett a szóból. Amennyiben ez a magyarellenes "mohikán" nem mond le, akkor tüntetéssorozat kezdődik.
Szegeden a szinház előtt, (szinházban is?)

Mert magyarellenes megnyilvánulás volt.
És a magyarok megsértődtek, felháborodtak.

Remélhetően ébred az öntudatunk, érzékenyebbek vagyunk december 5. után, minden ellenünk megnyilvánulóra, megnyilvánulásra. És ne tessék a leendő miniszterelnökre hivatkozni
Ez magyarellenesség volt, NEMZETI SZIMBÓLUMUNK MEGGYALÁZÁSA.

Tessék holdudvar elhatárolódni! Szadesz, ÉS, Mancs, Mazsihisz, antifasiszták, 56-os intézet, CEU, meg mindenki .

Mi megtettük .

Előzmény: 60

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola