Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Két Amerika

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Két Amerika
camelgun
  Válasz | 2005. szeptember 23. 23:30 | Sorszám: 63
Ez igy igaz!!!Az USA-ban nem szegyen alulrol kezdeni!!Felesegem ket diplomas tanarno!!Es takaritono,is,es uzleti elado is,es mellette ejszaka angol nyelvet tanul!!Az usaban szeretik az ilyen embert.Az uzletet komolyan veszik!en sokszor ejszaka felebredek hogy a rendelest elfeledtem megcsinalni,felhivom a ceget,akitol rendelek,es par ora mulva a cucc mar az uzletben..A kozelmultban egy fegyvergyujtemeny egy reszet megvettem,de nem fizettem ki egyszerre,az illeto azt mondta,hogy latszik rajtam hogy megbizhato vagyok,igy tudja hogy a penze is meglesz!!Bucsuzaskor adott,egy hanjart,es egy fegyverszekrenyt!!A penze termeszetesen megerkezett.Megkert ha tudnak vevot az elefantcsont es ezust diszitesu ebenfa butoraira,akkor hivjam fel..Az ara huszezer dollar volt.Talaltam neki vevot rea egy gunshown!!Ilyen az elet,ott ha becsulnek sokra viheted!!
Előzmény: 61

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola