Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Magyarország és a III.világháború

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Magyarország és a III.világháború
La salle
  Válasz | 2003. január 07. 13:58 | Sorszám: 78
A cimre utalva!!#-dik vilaghaborunak eselye sincs,hisz az USA valoban olyan eros,annyira gazdag,hogy mire elkezdodne az uj apokalipszis,mar csak vert seregek lennenek mindenutt.Nemreg olvastam ,egy NATO jelentest,ami sorolta az EU vedero gyengesegeit..Azt irtak egyetlen olyan hadero van az EU-ban ami a szo szoros ertelmeben,utokepes,az az ott allomasozo USA-hadero.A hadseregek legatyasodasa nemcsak a magyarra ertendo!Lord Robertsonnagyon vilagosan kifejtette.mig az USA a hadifejlesztes zomet a high tech-re teszi,addig a nyugat Europa meg mennyisegben gondolkodik...Ez igy van.Nemreg voltam Kenoshaba egy hadi parkba..Az ott kiallitott muzealis ertekek meg ma is haszna;latba vannak nyugaton,pontosan felsorolva melyik orszagokban..Az ABRAMS maig is utanozhatatlan modelljenel,mar van egy meg jobb!!Ezzel kapcsolatban azt irtak az ismertetore,hogy az izraeli merkawa es a nemet Leopard II mar elavult...Elkhiszem...Itt a minoseg a lenyeg!!A Francia Mistralrol is olvastam egy ertekezest ami szerint a NATO-ba pontosan a technikai fogyatekossaga,es pontatlansaga miatt nem vezettek be ,kotelezo jelleggel,vagy szabvanyositas cimszoval!!Mi magyarok kaptunk rea es azota csak vadkacsat lottunk vele!!De ez a felsules vonatkozik a mai magyar tisztek nulla ertekere is.Egy haboru eseten egy USA Platoon vezeto nagyobb biztonsaggal tud iranyitani,mint ott egy vezerkari ezredes.Az ok???A kikepzes magas szintje es nem idoben latnak csak hanem megint a high Tech terben is!
Előzmény: 77

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola