Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?
kingvidor
  Válasz | 2006. október 11. 19:53 | Sorszám: 87
"bár elmondanám, hogy én voltam az, aki itt a gondolán múltkor megemlítettem Szálasi erényeit"

kaleb, kaleb, már megint miket beszélsz. Szálasi egy aljas gazember volt, egy utolsó szemét hazaáruló, aki a totális német megszállást kihasználva a nácik kiszolgálójaként kerülhetett csak hatalomra a bandájával és követhette el velük a szégyenletes gaztetteit. És ezt így gondolja a legtöbb magyar ember, mert ez így helyes.

Az a gyanúm, hogy megint csak trükközöl, relatívizálgatsz, érzelmes húrokat pengetsz itt csak azért, hogy fátyolozd az elvtársaid gaztetteit. Nem kell ám, hogy Szálasiról bármi jó mondjál itt nekünk, egyrészt úgysem hiszem el, hogy komolyan gondolod - annyira azért te sem lehetsz bunkó -, de ha komolyan gondolnád, akkor kérlek ne magatokból indulj ki, mert mi magyarok nem szoktunk csak azért védeni egy utolsó gazembert, mert magyar.

Előzmény: 82

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola