Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?
Fla Mandulis
  Válasz | 2006. október 14. 00:53 | Sorszám: 122
Szálasi magyar volt? ???
Előzmény: 87
kaleb
  Válasz | 2006. október 13. 19:41 | Sorszám: 115
Szálasiról a legkötültekintőbb értékelést szerintem Macartney professzor adta Október 15-e c. könyvében. Mint ahogy a korszak sok más szereplőjéről is.

2006 paradoxona, hogy a könyv a Gede testvérek kiadó gondozásában jelent meg, egy Lelkiiemeret 88 környéki nyilas ideológus fordításában. Mert hogy más kiadókat valamiért évtizedek óta nem érdekel. Én nem értem, miért.

Én szeretem ezt a könyvet, és tulajdonképpen örülök, hogy már magyarul is olvasható a teljes szöveg. Csak attól félek, hogy sokakat távol tart a könyvtől a kiadó és a fordító kiléte, meg talán az is, hogy sejthető, hol lehet majd kapni.

Előzmény: 87
nereus
  Válasz | 2006. október 12. 21:15 | Sorszám: 100
Miként Gyurcsány, aki a totális orosz megszállás utáni hatalmi űrt kihasználva elvtársaival fölvásárolta és/vagy külföldi klienseinek eladta az állami vagyon nagy részét, most meg totális gazdasági diktatúrát vezet be.
Szálasinál/Rákosinál talán még aljasabb, mivel az előző két bűnöző NEM EMLEGETETT NYUGATI TÍPUSÚ DEMOKRÁCIÁT, JOGÁLLAMOT meg ilyesmit, hanem igenis megmondták, hogy mire lehet számítani. Statáriumra, vagyonelkobzásra, államosításra, prolidikire, ha ismerős még a kifejezés...
Előzmény: 87
kaleb
  Válasz | 2006. október 12. 20:07 | Sorszám: 97
"Szálasi egy aljas gazember volt, egy utolsó szemét hazaáruló"

Figyelsz Gyöngy? Így múlik el a világ dicsősége.

Előzmény: 87
gajo
  Válasz | 2006. október 11. 21:20 | Sorszám: 90
A toleráns!
Előzmény: 87
Gyöngy
  Válasz | 2006. október 11. 21:17 | Sorszám: 88
Azért arra kíváncsi lennék, hogy ha Szálasi poszthumusz fia magyarországon kapna egy igazgatói állást, mondjuk, hogyan viszonyulna kaleb az illető céghez?!
Előzmény: 87

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola