Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Zöld lord mayor Oxford-ban

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Zöld lord mayor Oxford-ban
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2011. május 31. 22:59 | Sorszám: 87
Az LMP nem szerzett tőkét Kolontáron (inkább vesztett). Mint mondtam: nem tudták kihasználni. De többen rossz szemmel nézték a performanszt. Lajos barátom is kiakadt. Az ő elmondása alapján jogosan. Lásd google: Kepli Lajos, Jobbik és LMP, Kolontár-jelentés... (Lehet szörnyülködni.) A részleteket én nem ismerhetem. De ezek a témák - már mint a jelentés tartalma - tényleg nem Csintalan műsorába valók - az LMP mószerolására esetleg lehet jó a perpatvar, ami lett utána. De erre értelmes válasz, reágálás nem lehetséges szerintem ilyen betelefonálósműsorokban. Hiába is sértő ez sokaknak, akár Csintalan műsora, akár viceversa az ATV-n párhuzamosan futó betelefonálós műsor minden figurája és mindkét műsorvervezetője szánalmas, együgyű és jobb lenne, ha hallgatna. Nem hiszem, hogy ez a közvélemény hangja egyébként. Ahogy a fórumról sem hiszem. De lesújtó ez a keresztmetszet mindkét esetben. Ez a véleményem. Akár rokonszenves ez akár nem.

Az, hogy ki veszi magára...? Nos ehhez nincs közöm. De szerintem ti nem telefonáltok ezekbe a műsorokba. Ellenben, ha hasonló módon nyilvánultok meg, akkor a véleményem nagyon hasonló lesz, ha meg is tartom magamnak.

Előzmény: 84

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola