Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Zöld lord mayor Oxford-ban

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Zöld lord mayor Oxford-ban
Gyöngy
  Válasz | 2011. június 01. 12:40 | Sorszám: 94
"De jellemző volt. Az is, hogy félreértik, amit írok. Ez mással is előfordul hovatovább.

Ha valaki ellenben valamit magára vesz... nos ahhoz nekem nincs közöm. "

Nos, ez a két mondatod is bizonyítja, hogy nem véleménycserére törekszel hanem csak a saját (rög)eszméid terjesztésére. Szomorú vagyok. Lassan magyarbálinti szintre jutsz el. Ezt meg sem magyarázom, úgyse gondolkodnál el rajta, hiszen nem azt kell tisztáznod magaddal, hogy miért vagy félreérthető, hanem eleve a [/i]másik hülyesége, netán rosszindulata[/i] az oka, hogy az vagy.

Nem értem, miért a mások szekértolásáról beszélsz, amikor te magad is egy szekeret tolsz (jó: tologatsz). Hogy ezt a szekeret LMP-nek, vagy Antlfinger Edvárdnak hívjuk, ez ugyan nem tisztázott, de éppen úgy viselkedsz, mit az általad szekértolónak címkézettek, és nem vagy nagyon sikeres benne te sem .

"minden, ami körülvesz megerősíti és mélyíti a sztereotípiátokat és a leegyszerűsített pártok és médiájuk által megalkotott világképeteket, hogy folyamatosan egy irányból kapjátok a gondosan tálalt inputokat"

Egyszerűen csak te vagy független, tisztánlátó, felvilágosult, stb, stb, és aki nem feltétlen híve az antlfingerizmusnak, az nem érdemel kíméletet.

Valamennyien keressük a hasonló gondolkodásúakat, az életben is a fórumon is. Megértem, hogy te is ezt szeretnéd. A diktatórikus hangvételed komoly gátja mindennek. Illetve: találhatsz még mini doktriner ízlésdiktátorokat, ha ez téged kielégít, lelked rajta!

Előzmény: 90

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola