Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Tarlós a Fidesz főpolgármester-jelöltje

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Tarlós a Fidesz főpolgármester-jelöltje
csaken
  Válasz | 2006. június 25. 14:21 | Sorszám: 99
Volt egy jó transzparens tegnap a tömegben: "A hálószobán túl is van élet". Tehát:

Nem házasodhatok, vagy ha ez a szó szent, akkor regisztrált élettársi kapcsolatot nem köthetek. Vagyis nem örökölhetek, és örökséget sem hagyhatok, [u]még akkor sem, ha végrendeletet írok[/u], a köteles rész miatt. Különben is, a végrendelet írás még anyagi vonzattal is jár, de még sosem írtam végrendeletet, és 27 évesen nem is akarok. Ahogy hetero kapcsolatokban is előfordul szakítás/válás, ez így működik meleg kapcsolat esetén is, vagyis minden ilyen alkalommal lehet végrendeletet érvényteleníteni, újat kreálni, stb ... Vagyis igen, eljutok majdnem ugyanoda mint te, csak jóval macerásabb úton.

Ha a páromnak valami baja történik, nem dönthetek orvosi beavatkozásról, sőt, még az is csak az orvos jóindulatán múlik, hogy egyáltalán információt kapok-e róla.

Nem lehetek a MIÉP tagja .

Tovább is van, de azt hiszem reagáltam az általad felvetett vagyon egymásra írásáról. Még szerencse, hogy legalább adózás terén egyenjogú lehetek. Vagy inkább egyenkötelezettségű.

Persze kérdezheted, hogy Hollandiában ez már rég nem téma, akkor mégis miért vonulnak fel ott is? Nem tudom, de szeretnék olyan helyzetbe kerülni mint a holland meleg. Addig pedig kérdezzük meg a hívőt, miért is vesz részt a Szent Jobb körmeneten.

Előzmény: 96
Tappancs
  Válasz | 2006. június 25. 13:47 | Sorszám: 98
Bocs, hogy beleugatok, de ha joguk van vonulgatni, akkor nem tilthatod meg nekik. A jog nem az, amit adsz nekik, hanem az, amit nem vehetsz el tőlük.
Más kérdés, hogy az embernek van egy csomó joga, amivel nem él, mert nem kötelező élnie vele. Ha tetszik, akkor van joga ahhoz is, hogy ne éljen a jogával.
Előzmény: 96

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola