Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Az SZDSZ elkisgazdásodása

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Az SZDSZ elkisgazdásodása
Fluctuat
  Válasz | 2008. február 16. 15:49 | Sorszám: 154
"NB: Kóka megint rosszat húzott: így véglegesen marad rajta valami a választási csalás gyanújából! Ha már eldöntött tény, hogy új tisztújítást rendeznek, fel kellett volna ajánlani azonnali lemondását, vagy egyenesen le kellett volna mondania, jelezve ismételt újraindulási szándékát! (Nem vesztett volna semmit, egy ad hoc grémium nyílván meghagyta volna ügyvivő elnöknek az új választásokig)."

Teljesen egyetértek.

A "fodorista háttérpuccs" amolyan zsurnalista fordulat volt részemről, arra gondoltam, amit Te is írtál -- persze azért ezt nem lehet Fodor tudta nélkül csinálni, ezért használtam a kifejezést.

Egyébkétn nem azt akartam sugallni, hogy a sadesz fogott össze a HTV-vel hanem azt, hogy a szakszervezeti baloldal emberei segítették ezt a profi lebonyolítást logisztikával, akár mással is. Csintalan bosszúja? Ilyesmire gondolok. (Remélem, világos, hogy az a tézisem, hogy a szakszervezti baloldal jórészt átállt a Fideszhez a szadeszes mszp-vel szemben...)

Előzmény: 153

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola