Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Újhelyi /MSZP/ zsidózott !

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Újhelyi /MSZP/ zsidózott !
kaleb
  Válasz | 2004. január 16. 11:50 | Sorszám: 175
Milliós tömeg, kábitsd magad, ha tetszik. Én ott voltam abban a "millióban", pontosabban: "két millióban". Valaki szerintem túl sokat játszott számítógépes játékokat, és azt hiszi, hogy minden csak paraméterezés kérdése. Ő baja. Ami tény, egy választás megnyerésére nem futotta.

56-ban szabad választásokat követeltek többpárti alapon. Ehhez kellett a felkelés. Ma mihez kell? Hogy 50 vagy ötszáz hídlezáró mondja meg, mi a helyes és mi nem az? Szerintem adott esetben egy pillanatig nem kell habozni, hogy 50 vagy 500 emberrel miként kell elbénni. Úgy, ahogy törvényes és szükséges. 56-ban is ha Nagy Imre marad, sokáig nem tartott volna a Pongrácz féle álmodozás. De ezt már nem fogjuk megtudni. De azt azért tudjuk, hogy kevés hatalom szokta megengedni néhány száz embernek, hogy diktáljon neki. Mert azért az állam oldalán is van erő, ami általában túlerőnek szokott bizonyúlni. Olyan föléynes túlerő, hogy méga pedagógiai célú türelmet is megengedheti magának.

Előzmény: 173

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola