Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?
Ron
  Válasz | 2006. október 25. 22:24 | Sorszám: 214
Hallottam az inforádióban a kriminológiai intézet munkatársát, aki azt mondta, hogy erkölcsi és kiképzési problémákat lát a háttérben. Én is hajlok rá ilyesmiket gondoljak. A rendőrség ugyan bizonyos szempontból leszerepelt, és Gergényi tényleg felháborítóan arrogáns, de azért nem kéne mindenhol a komcsikat látni és előre megtervezett politikai félelemkeltő akciókat látni. Hálistennek nem kellett ezt eddig megszoknunk sem nekik, sem nekünk.
Azt írta valaki még tegnap, hogy egy lenygel tudósító szerint az oroszok brutalitását is felülmúlják;hát minden tiszteletem a lengyelé, de nem beszéljen már baromságokat, a csecsenföldön edződött belügyi csapatokkal mégse kéne egy lapon említeni.
Úgy általában, szerintem helyesebb lenne józannak maradni, a pufajkázás, a kurvaanyázás meg a versikék arról, hogy Gyurcsány el akarja temetni a Kossuth téren ünneplőket, egyszerre szánalmas, ijesztő és nevetséges.
Előzmény: 209

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola