Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Tarlós a Fidesz főpolgármester-jelöltje

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Tarlós a Fidesz főpolgármester-jelöltje
pascal
  Válasz | 2006. augusztus 06. 23:50 | Sorszám: 268
Az nem lehet, hogy azért nem kapott az MDF vezetése ajánlatot (fogadjuk el, hogy ez így van), MERT a Fidesznélk immár tudják: nincsen értelme egy ilyen ajánlatnak?

szvsz

Az meg csak hab a tortán, hogy Tarlós aztán igazán nem egy harcore-Fidesz jelölt, miről is kellett volna tárgyalni? Hogy az általunk támogatott független jelöltet (akit 2002-ben kis híján éppen az MDF jelölt főpolgármesternek!!!) ugyan szíveskedjenek Önök is támogatni?

Egyébként MOST én nem vagyok annyira biztos benne, hogy Katona nem vezetheti-e le néhánytízezer MSZP-s, de Demszky-vel és/avagy a kormánnyal elégedetlen szavazó dühét (akik mondjuk egy színtiszta Tarlós-Demszky választáson mégiscsak utóbbit választanák). Nem tudom, az is biztos, hogy jócskán visz is el majd szavazatot Tarlóstól, kérdés, hogy milyen lesz az egyenleg.

Előzmény: 265
kingvidor
  Válasz | 2006. augusztus 06. 23:20 | Sorszám: 267
"Ha azt akarják, hogy Katona ne induljon, akkor legalább törekedniük kellett volna valamiféle megállapodásra."
Annyit nem tud fizetni a Fidesz, mint amennyit Leisztinger és a multikulti haverjai. Igaza van a Fidesznek, hogy nem áll le alkudozni egy kurvával.
Előzmény: 265
kingvidor
  Válasz | 2006. augusztus 06. 23:18 | Sorszám: 266
Dehogy szív az ibolykapárt, ő is nyer a bolton a háttérben, ne aggódj értük, jól tudják mit csinálnak.
Előzmény: 265

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola