Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » 2008. március 15.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: 2008. március 15.
Macisajt
  Válasz | 2008. március 18. 02:25 | Sorszám: 288
"Toroczkai nem ripacs, hanem egy számító provokátor. Budaházyról korábban még hajlamos voltam elhinni, hogy csak egy naív ember, de szombat óta megváltozott a véleményem."


Csak 2006 ősze óta mondogatom, amióta torockai egy nyilvánvaló hazugsággal (" az InKal biztonsági emberei foglyul ejtették a követet, menjünk szabadítsuk ki ")
átvezényelte az akciót az MTV-hez...hogy ennyi véletlen, a 2002-es budaházi hídblokádtól kezdve torockai alapitványi szerepéig..egyszerüen nincs.


Amúgy meg, ismét jó(?) itt látni, hogy a radikáljobb agyhalott zombijai/beépitett provokátorai és a hiszterolib között lényegében alig van különbség..

Egyszer kifejtettem,Orbán/Fidesz gyűlöletük egyforma imtenzitású , mindösszesen annyi a különbség közöttük hogy elöbbiek simán manifeszt elmebetegek utóbbiak meg genetikailag is kódolva vannak..

Ahogyan igazsagotm olvtárs is egy betü hiján gazságotm,
na az ő szövege a KÁP-ról is pl. azonos az Index egyik legvéresszájúbb hiszterolibsijével.. :
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9154632&la=77205800

Előzmény: 265
Wilson
  Válasz | 2008. március 17. 21:12 | Sorszám: 266
Szervusz Terra. Én a médiaszerepléseire gondoltam: a meg nem értett hős szerepében.

Ezt kifejtenéd? Érdekelne...:

Idézet:
Budaházyról korábban még hajlamos voltam elhinni, hogy csak egy naív ember, de szombat óta megváltozott a véleményem
Előzmény: 265

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola