Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Tarlós a Fidesz főpolgármester-jelöltje

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Tarlós a Fidesz főpolgármester-jelöltje
morse
  Válasz | 2006. augusztus 07. 00:02 | Sorszám: 269
Én úgy gondolom, hogy Katona jobban hitelesíthette volna Tarlóst a balosok előtt.
Ebben az esetben kifejezetten jól jött volna, hogy ő és az MDF úgy viselkedett, ahogy.
Tarlóst független várospolitikusnak lehetett volna beállíani, aki még az Orbán-gyűlölő MDF-nek is megfelelő és ezért a potenciális helyettese, Katona Kálmán kezeskedik.

Egy ilyen összefogás nagyot dobott volna Tarlós kampányát, Katona népszerüsítette volna az ATV-ben, 168 Órában, Népszavában, ahol kiváló kapcsolatokkal rendelkezik , hangsúlyozván, hogy a fidesszel továbbra is fasírt van.

"MERT a Fidesznélk immár tudják: nincsen értelme egy ilyen ajánlatnak?"

Ezt én nem hiszem, olvastam erről más álláspontot is, Csáky Cegléden szeretne polgármester lenni, Herényi Balatonbogláron, mások máshol.
Mindennek megvan az ára, így az MDF-nek is.
(Most erre ne jöjjön senki valamiféle moralizáló szöveggel, Demszky leváltása ennyit IGENIS megért volna. Én is ugyanúgy rühellem az MDF-et, mint itt bárki más..)
Az MSZP pénzt, médiát tud ugyan adni, de önkormányzati posztokat csakis a Fidesszel való együttműködéstől remélhetnek.

Előzmény: 268

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola