Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » HÁBORÚ?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: HÁBORÚ?
honfi
  Válasz | 2009. január 15. 23:22 | Sorszám: 314
Honnan szalasztottak téged, hogy itt kenjed? Miféle gennyes hülyeséget beszélsz, melyik afrikai bandának vannak atomfegyverei, s látja el öket a fegyverhordozójuk a legmodernebb támadó fegyverekkel? A fajelméletedröl meg ne is beszéljünk.
Senki se a fennmaradásér küzdö, hanem sokkal inkább az uralkodni akaró zsidóságot köpi le.
Csak hogy tudd.
Előzmény: 307
pfz
  Válasz | 2009. január 15. 23:06 | Sorszám: 310
Abból kellene kiindulni, hogy melyik nép élt méltatlan körülmények között a VÉRFÜRDŐ-HOLOKAUSZT előtt??
Melyik nép sorsa volt rendezetlen?
Úgy tudom, a palesztinok voltak és vannak lágerekbe-rezervátumokba kényszerítve akik segélyekből élve...
Egy ilyen sors ellen természetes a lázadás.
Előzmény: 307
Pendragon
  Válasz | 2009. január 15. 23:03 | Sorszám: 308
Nem értettél!

Én indulatok nélkül írtam az ottani helyzetről, a neten is fellelhető anyagok alapján. És annak alapján látom úgy, hogy bajban vannak. A Kasszam vagy milyen rakéták éves hatása túró ahhoz képest, ahányan NAPONTA meghalnak például közlekedési balesetben.

Nekem az OTTANI zsidókkal szemben nincs ellenérzésem, bár a tetteiket - amely faji "apartheid"-en alapuló ideológiájuk következménye - mélységesen elítélem.

Engem, nemzetünket, a túlzottan befolyásos itteniek veszélyeztetik. Legalábbis szerintem.

Előzmény: 307

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola