Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » HÁBORÚ?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: HÁBORÚ?
ByBrumy
  Válasz | 2009. január 16. 00:08 | Sorszám: 319
'Azt én egyből sejtettem, és azt hiszem, azért szólítottalak - amikor először írtam neked - testvéremnek!'

Ensetetsegem nem akarja felreerteni, pontosits kerlek!

Peres-rol En is hallottam, bar erdekes modon sem a lengyelek sem az amik nem voltak ugy kikelve, mint a magyarok. Lehet, h. csak egy vegzetes felreforditasbol eredo bakirol van szo?

Arrol, h. kie magyarorszag, nem Peres-nek kellene beszelnie, hanem nekunk magyaroknak talan. NEM a vevot kell fujjolni [dogoljon meg ha tenyleg ezt is gondolta] hanem azokat, akik a kiarusitast tartjak. Hidd el, egyetlen hiradas sem szolt arrol, h. a tetves zsidaja eroszakkal kenyszeritette volna a magyart arra, h. eladja labunk alol az orszagot. Maskulomben meg tan megkene becsulnunk azt, amink meg van, mert hamarosan eljo az ido, amikor a tortenelem megismetli onmagat.....
Azok a felelosek, akik helyzetbe hoztak azokat, akikrol mindig is dudtuk, h. kicsodak. Most megint masokra kenjuk a szart, mert ez mindig is jellemzett minket, magyarokat. Magyarorszagot a magyaroknak, zsidoknak meg a zsidofoldet! Hidd el, Israel foldjet nem arusitjak ki! CSAK HOGY TUDD!!! Gyarmatorszag lettunk es mar az orszagunk sem a mienk, mert az a parszazezer tetves ingyenelo kommunista a sajat erdekeitol elvakultan asszisztal az MSZP munkaundoritiszes erdekepviseletehez. A magyarok ellensegei elsosorban nem masok, mint a magyarok. Ebbol meg mindenki csak hasznothuz, amihez a zsidok amugy is jol ertenek de a friccek sem vetik meg a jo magyar foldet, csak ok nem hencegnek ezzel.

Előzmény: 316

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola