Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » HÁBORÚ?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: HÁBORÚ?
ByBrumy
  Válasz | 2009. január 16. 15:54 | Sorszám: 345
Ertem! Tehat akkor szegyeljem magam azert, amit az a tetu Israeli miniszterelnok tesz es elmebeteg ex vallasi vezeto hirdet. OK! Tovabba szegyeljem Magam azert, amit a magyar miniszterelnok tesz.. Fasza. Mond, egyatalan van v.mi amire egyatalan buszke is lehetek, vagy jobb ha menten felkotom Magamat? Tudod van onerzet is a vilagon es attol meg, h. az vagyok ak es ami, ettol meg nem fogom szegyelni magam egy percig sem. Veletek egyutt elitelem azt, amit tesznek de nem szimpatizalok a masik fellel akkor sem, mert nem tehetem meg. Hidd el, ha a palesztinok lennenek folenyben, ok sem kimelnek Israel nepet. Ja es azoknak, akik abban biznak, h. Israel-nek befellegzett, azok gondolkodjanak el azon is, h. utana hogyan tovabb. Iteljuk el a haborut a kegyetlen es embertelen tetteket, de ne varjatok mint mindig mindent ezt is az Isreli nep nyakaba!
Előzmény: 342
Pendragon
  Válasz | 2009. január 16. 15:46 | Sorszám: 344
Mégpedig egy NÜRNBERGI típusú nemzetközi bíróság elé! Ahol a bírói tanács tagjainak zömét iráni, palesztin stb. jogászok tennék ki, a vádlottak listáját Hamasz titkos tagjai állítanák össze, kihallgatásukat is ők irányítanák. És bizonyítékul elfogadnának beismerő vallomásokat is, meg palesztin tanúk állításait.
Előzmény: 342

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola