Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Az SZDSZ elkisgazdásodása

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Az SZDSZ elkisgazdásodása
kerekferko
  Válasz | 2008. március 21. 23:32 | Sorszám: 368
Biztos, hogy Kókát nem sajnálták bedobni: sötét gengszter, ha seperc alatt eltűnik a süllyesztőben, van másik tolvaj. Fodort tartalékolták a 2010-es választásokra. Kuncze azért lépett vissza, hogy 2010-ben majd Fodorral együtt erősítsenek.
Nem tudják, hogy az SZDSZ-nek már mindegy. Az is lehet, hogy Fodort az EU képviaselőválasztásra tartalékolták.
Van egy másik verzióm is: nincs kizárva, hogy Fodor csaló emberei valóban Kókára szavaztak, mert Fodor tudta, hogy előbb-utóbb bukta lesz.
Előzmény: 359
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2008. március 21. 23:21 | Sorszám: 367
Ez az egész ügy az egész SZDSZ-t járatja le.
Nem csak Kókának árt, hanem Fodornak is vagy Szentiványinak vagy bárkinek, aki elnök lesz. Nem kell szerintem sem aggódni.

Egyébként egy Fodor vezette SZDSZ szerintem jobb lenne, én nem bánnám, ha lenne egy normális SZDSZ, de az nem az elnökön múlik. Nem mintha Fodorról elhinném, hogy normális . Azt se bánnám ugye, ha lenne egy tisztességes MSZP. Önmagában véve az lenne a legjobb az országnak, ha nem azért szavaznál -> pl. a Fideszre <-, mert nincs más, hanem lenne (több) reális alternatíva.
Jelenleg nincs más, mert egy Gyurcsány-MSZP és egy Kóka-SZDSZ van, és úgy tűnik volt és lesz is.

Előzmény: 359
javorka
  Válasz | 2008. március 21. 22:25 | Sorszám: 360
Már rég nem lenne ez probléma, ha a jobboldali sajtó Fodorra koncentrált volna, és nem Kókára.
lásd, most is, amikor épp szakadnának, bedobnak olyat, amivel eldöntik a meccset Fodor javára.

a jobboldalért haraxom, nem ellene, és könnyen meglehet, hogy az ilyen barom szerkesztők miatt fog bekerülni az SZDSZ
és az az 5% már kéccer volt döntő...
hát nem fogom megköszönni a HírTV-nek, ha harmadszor is az lesz..

Előzmény: 359

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola