Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » HÁBORÚ?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: HÁBORÚ?
mezeiegér
  Válasz | 2009. január 16. 21:06 | Sorszám: 375
Ehhez szerintem pénz, média és eltökéltség kellene.

Lehet hogy túl pesszimista vagyok, de szerintem ha nem áll egy ilyen kezdeményezés mögött többmilliárd forint, akkor pillanatok alatt kinyírnák az ellenérdekelt politikai erők.

Gondolj bele, mihez kezdene a szélsőjobb, ha egy kulturált "kibeszélőshow" kieresztené a jobboldalon felgyűlt gőzt? Eltűnne mint egy kipukkanó szappanbuborék!

És ami még keményebb támadásokat vetít előre: Mihez kezdene Gyurcsány és az SZDSZ a szélsőjobb nélkül? Hogyan tudnák szintentartani a hazai zsidóság rettegését, és Nyugaton tőkét kovácsolni a "Magyarországon erősödő szélsőjobb veszély"-ből?
Sehogy!

Egy ilyen mozgalom a fennálló kormány politikai érdekeit is nagyon durván sértené. Veszélyesebb lenne rájuk mint a 2006 őszi tüntetések. No és ha a 2006 őszi tüntetésekkel úgy bántak el ahogy, akkor hogyan lépnének fel egy számukra sokkal veszélyesebb mozgalommal szemben?

Nyilván egy békés kibeszélőmozgalommal szemben nem lehet rohamrendőrökkel fellépni, de van ezer más piszkos trükk amivel el lehet lehetetleníteni. Az APEH-től kezdve a provokátorok beszivárogtatásán át olyan dolgokig amiket le se merek írni.

Előzmény: 370

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola