Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?
Wilson
  Válasz | 2006. október 26. 13:33 | Sorszám: 427
OFF
Szerintem ennél egyszerűbb és prózaibb ez a jelenség. Először mindig arra gyanakszom, hogy az illető egyszerűen hülye. Ilyenkor még próbálok érvelni.

Később kiderül, hogy nem hülye, mert a hülyeségeket, ostobaságokat, álnaív hozzászólásokat tudatosan helyezi el. Az én meglátásom szerint az, hogy egy fórumon a többség véleményével szembe menve primitív(nek tűnő) provokatív hozzászólásokat ír be, nem hagyja, hogy valaki másé legyen az utolsó szó, telepiszkítja az összes első tízben lévő topikot, tipikusan az ő neve látható az utolsó hozzászólásoknál az összes vezető topikban, nos, ez egy kóros elmeállapot.

Az ilyen ember kvázi élvezi, majdhogynem kielégül azon, hogy a többség nekiesik és akár szidalmazza is. Az egyetlen módszer az, ha szóba sem állok vele. A provokációira adott válaszok, minél harsányabbak, annál inkább kielégítik kéjes vágyát a konfrontálódásra, melyhez nagyszerű hátteret ad a névtelenség. Figyelmen kívül hagyni nehéz, hiszen folyamatosan provokál, de nagy levegőt veszek és hagyom a francba.

Én legalábbis így gondolom...
ON

Előzmény: 418
Ottokar
  Válasz | 2006. október 26. 13:22 | Sorszám: 421
Na ezt se tudtam idáig! Mindig tanul az ember.
Előzmény: 418

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola