Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?
Gyöngy
  Válasz | 2006. október 26. 13:50 | Sorszám: 431
"- az aki ilyen politikai helyzetben , de egyébként akármilyen helyzetben is babakocsival megy több ezres tömegbe az nem normális!!!"
]
No, fussunk neki mége egyszer:
http://www.mno.hu/index.mno?cikk=380369&rvt=2

"Családommal, tehát 2 év négy hónapos fiammal, hét hónapos másik fiammal és feleségemmel vonultunk ki a Fidesz megemlékező nagygyűlésére: ebből is látszik, hogy „nagy erőkkel készültem” a rendőrség elleni összecsapásra. A nagygyűlés végén elindultunk a Blaha Lujza tér felé, mivel az Örs vezér téren hagytuk az autónkat. Nagyon sok emberrel találkoztunk útközben, ezért lassan haladtunk – meséli az MNO-nak Révész Máriusz, a Fidesz parlamenti képviselője."

Azaz: békés nagygyűlésre készült mindenki. Ha a közelben lakom, és nekem is van gyerekem, akit nincs kire hagyni, én is kivittem volna, mert semmi sem indokolta, véljem úgy, hogy rám fognak támadni, miközben ünnepi megemlékezésen veszek részt. Ja, ha arra gondolunk, hogy Magyarországon nem demokratikus hatalom van ... Ezt értetted alatta?

Előzmény: 422

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola